.

LED-Indikaator Nr touch Väljumiseks Lülitage Induktiivne Exit Nuppu Andur Juurdepääsu kontroll DC12V

LED-Indikaator Nr touch Väljumiseks Lülitage Induktiivne Exit Nuppu Andur Juurdepääsu kontroll DC12V

€ 6.89

Kaupadest
Poes

No touch Väljumiseks Lülitage Induktiivne/Exit Nuppu Andur Juurdepääsu kontroll DC12 V LED Indikaator
Omadused :
See DC 12 V touch välju vabastada nupp switch pakub usaldusväärne disain oma läbipääsusüsteem.
Spetsifikatsioonid : Mõõtmed : 86 Lx86 W(mm) Standard Struktuur : induktiivne väljumiseks Sisend : DC12 V Töö current : 50m A Väljund Kontakt : NRNCKOM Mehaaniline Elu : 500000 testitud Kohaldatavad kategooriad : 86 alt kasti või õõnes uste paigaldamine töötemperatuur : -20 Celsius~+50 Celsius Sobiv Õhuniiskus : 0-95% (suhteline õhuniiskus) Sensing distance : 5-15 CM reguleeritav LED-Indikaator : 1) Valge LED-indikaator : Power OFF; 2) Sinine LED-indikaator : Toide SISSE (ooterežiimis); 3) Roheline LED-indikaator : Toide SISSE (tunne) Kaal : riskisuhe 0,77 kg/0.169 lb/2071oz
Pakett Sisaldab : 1 x Induktiivne Välju Vabastada Nupp Switch 1 x paigalduskomplekt Tagasi ja tagastamine
>>Tagasi ja tagasimakse on aktsepteeritav, kui punkt on katki ajal laevandus ja pakett on tagasi 7 päeva jooksul pärast taotluse saamist. Palun ole kannatlik, et anda meile 3-5 tööpäeva jooksul töödelda oma tagasi ja tagastamine
>> Kõik toode on 90 päeva garantii.
Võtke meiega ühendust
>>Me siiralt loodan, et me saame olla õnnelik tehing, Kui on mingi probleem tehingu eest, Palun ärge kartke võtke meiega vabalt.
>>Palun ärge jätke ühtegi negatiivset või neutraalset tagasisidet, kui puudub igasugune side. Usume, et suudame lahendada mingi probleem hea side ja on õnnelik tehing. Tere tulemast meie poodi!
Tagasiside :
1. Kui olete rahul meie teenust, siis palun jätke meile positiivne tagasiside 5 vahtima
2. Oleme alati valmis olles ühendust, et vastata kõikidele küsimustele või lihtsalt vaadata, et kõik läheb sujuvalt. Palun võtke meiega ühendust, et probleemi lahendada enne lahkumist negatiivset tagasisidet.

Tunnused

Brändi Nimi:
zhizaibide