.

8x10mm CNC 3D Printer Mootor Lõualuu Võll Siduri Paindlik Siduri Ruuteri Pesa Alumiiniumist Best esitlused!

8x10mm CNC 3D Printer Mootor Lõualuu Võll Siduri Paindlik Siduri Ruuteri Pesa Alumiiniumist Best esitlused!

€ 2.09

Kaupadest
Poes

Pakett sisaldab : 1tk 8*10mm siduri Kirjeldus
Materjal : Alumiinium
Kokku Pikkus : 25mm
Välimine Diameeter : 19mm
Võlli : 8mm x 10mm
Lihtne paigaldada,puhver,summutamine,mugav eemaldada.
Võlli koppel, mida sageli kasutatakse, et ühendada servo mootor, samm-mootor, kodeerija, kruvide keeramiseks, masin platvorm, jne.
Suurus on viidata auk, näiteks, 4mm x tähendab, 5mm augu läbimõõt üks pool on 4 mm ja teise külje pikkus on 5 mm.
Laevandus Palun avage pakend ja kontrollige, kas seal on mõned kahjude enne kirjutama, kui on mõned, kahju , palun alla ei kirjuta, ja võtke meiega kohe valime parim viis saada kaup teile, kui kuller te otsustasin, see ei ole hea, et Kliirens Me laev worldwidebut Kui teie riik on kohandatud on range, palun võtke meiega ühendust enne kui pakkumise kontrollige andmed ja kinnitatud.
Makset võtame panga TT,western union,moenybook,moenygram jne Makse tuleb teha hiljemalt 48hours oksjoni lõpuaeg Impordi tollimaksud, maksud ja kulud, mis ei kuulu toote hind või postikulud. Need kulud on ostja vastutusel.
Toetust, Kui olete paki,ning ei ole rahul kaupade või on muu probleem nagu purustatud,pls ütle meile üksikasjalikult põhjus ja esitama fotod mingil põhjusel vaja kõigi toetust. Objekt peab olema see esialgne seisund ja mingit füüsilist kahju. Ostja vastutab kogu transpordi maksumus
Võtke meiega ühendust Teretulnud kogu maailmas klient küsida ja küsimustele,me püüame teha oma parima, et tagasisidet, klient?s-e-posti hiljemalt 1 tööpäeva jooksul. Kliendi rahulolu on meile väga tähtis.

Tunnused

Mudeli Number:
8x10mm
Paindlik või Jäik:
Jäik
Standard või Mittestandardse:
Standard
Materjal:
Alumiinium
Struktuur:
flexible coupling