.

Oxeye tüdruk Krussis Sirged Juuksed Laiendamine 1 tk Brasiilia Juuksed Jutustama Kimbud Inimese Juuksed Loomulikku Värvi Mitte Remy Juuksed Kimbud

Oxeye tüdruk Krussis Sirged Juuksed Laiendamine 1 tk Brasiilia Juuksed Jutustama Kimbud Inimese Juuksed Loomulikku Värvi Mitte Remy Juuksed Kimbud

13.21
€ 10.00 -24 %

Kaupadest
Poes


version=1.7; kuupäev=201712 hidewords_begin Oxeye tüdruk Krussis Sirged Juuksed Laiendamine 1 tk Brasiilia Juuksed Jutustama Kimbud Inimese Juuksed Loomulikku Värvi Mitte Remy Juuksed Kimbud Oxeye tüdruk Krussis Sirged Juuksed Laiendamine 1 tk Brasiilia Juuksed Jutustama Kimbud Inimese Juuksed Loomulikku Värvi Mitte Remy Juuksed Kimbud Oxeye tüdruk Krussis Sirged Juuksed Laiendamine 1 tk Brasiilia Juuksed Jutustama Kimbud Inimese Juuksed Loomulikku Värvi Mitte Remy Juuksed Kimbud Oxeye tüdruk Krussis Sirged Juuksed Laiendamine 1 tk Brasiilia Juuksed Jutustama Kimbud Inimese Juuksed Loomulikku Värvi Mitte Remy Juuksed Kimbud Oxeye tüdruk Krussis Sirged Juuksed Laiendamine 1 tk Brasiilia Juuksed Jutustama Kimbud Inimese Juuksed Loomulikku Värvi Mitte Remy Juuksed Kimbud hidewords_End
product_details_begin
product_details_end
product_photo_Begin
product_photo_End
customershow_begin
customershow_End
choose_begin
choose_end
shippment_begin
1.Aadress meeldetuletus
Me kontrollige oma aadressi teabe enne, kui me saata pakett välja.kui pakk on teel ,me muuta ei saa, aadressi enam.Nii et kui sa tahad tp muuta oma aadress.Pls öelge meile enne saadetise lähetamist.Ka PO.LAHTRI aadress on, Ei ole lubatud.PLS tagada, et sinu aadress on õige.
2.Tolli MAKS
Tavaliselt ostja on kohustatud tasuma impordi maksu kohalikke tavasid kui kauba tellimine välisriikides.Põhjus, miks me väiksem kuulutada väärtust oma maatüki või kuulutada sünteetilised juuksed on lihtsalt vältida tulumaksu.nii et sa ei jäta meile massaaž umbes kuulutada väärtus, kui paned järjekorda.
shippment_End
pärast sale_begin
1.$5 toetuse
Teie rahulolu on alati meie eesmärk.kui sa armastad juuksed,palun jätke meid kõiki viis tärni tagasisidet.teie tagasiside on meie liikumapanevat jõudu, et pakkuda kvaliteetset juuksed, et te pidevalt.Samuti tagastame teile $5 et näidata oma tänu.Kui te ei ole rahul,pls võtke meiega enne mis tahes negatiivset tagasisidet või vaidluse.ma olen kindel, et me 100% lahendada teie probleemi.
2.7 päeva lihtne tagastada Ostja maksab shiping kulud Müüja maksab transpordi maksumus Foto sätestatud Vahetada saadaval ei Meeldi või Sobi JAH Muuda stiili või värvi JAH Shipping vale teemad või värvid jah jah jah jah JAH jah jah jah jah JAH jah jah jah jah JAH Kvaliteet jah jah jah jah JAH jah jah jah jah JAH jah jah jah jah JAH Kunstlik põhjus NR NR NR NR
pärast sale_end
haircare_begin
Meeles oma juuksepikendusi, et hoida neid parim seisukorras kui võimalik. Nad on väärtuslikud aksessuaarid, sinu välimust ja on tegelikult üsna lihtne hooldada. Kõik, mida vaja teada on mõned põhilised hooldusjuhised, nagu allpool on kirjeldatud. Need näpunäited aitavad teil hoida inimeste juuksepikendusi vaadates vapustav ja kestab kauem.
1.Äärmiselt Õrn
Kui hooliv juuksepikendusi, harjamise või stiil laiendused õrnalt võib takistada juuksed langevad välja. Kasutage pehmet-bristled pintsel, alusta alt ja aeglaselt tööd teed üles. See on parim, et hoolitseda nende eest rohkem kui sa oleks sinu enda juuksed.
2.Pesta Niisutav Juuksehooldus Tooted
Peske oma laiendusi (kuni 3 korda nädalas niisutav juuksehooldus tooted. Sest laiendeid ei saa looduslike õlide oma peanaha, et hoida oma juuksed heas seisukorras, see aitab hoida niiskust alates shampooing samal ajal ei kuivata neid välja üle-shampooing.
3.Kasutada Soojuse Protectant
Kasutada soojuse protectant juukseid laiendid ohtu vähendada soojuse kahju whenecer kasutate kuumutatud seadme kohta oma juuksed.
4.Sügav Seisukord
Kord nädalas, hoolikalt panna oma laiendused leige veega ja kohaldada natuke konditsioneer kõigi üle. Jäta umbes 20 minutit, seejärel loputa ja lase kuivada loomulikult - kasutades föön on neid kahjustada, kui seda kasutatakse liiga palju.

Tunnused

Stretched length:
10inches, 12inches, 14inches, 16inches, 18inches, 20inches, 22inches, 24inches, 26inches, 28inches
värv:
Looduslik Värv
Kirjed Pakendi kohta:
1 Tk Ainult
Materjal:
Juustest
Juuste Pikendamine Tüüp:
kudumine
Seadme kaal:
100g(+/-5g)/tükk
Juustest Tüüp:
Brasiilia Juuksed
Saab Permed:
Jah
Brändi Nimi:
Oxeye tüdruk
Materjal Hinne:
Mitte-Remy Juuksed
juuksed koelõngaga:
Masin On Üks Koelõngaga
Sobiv Suremas Värvid:
kõik värvid
Tekstuur:
Krussis Sirge
Pikim Juuste Osa: