.

Minimalistlik Must Valge Käiks Inspireeriv Tüpograafia Quote A4 Plakati Printimiseks Seina Art Elutuba Lõuendile Maali Home Decor

Minimalistlik Must Valge Käiks Inspireeriv Tüpograafia Quote A4 Plakati Printimiseks Seina Art Elutuba Lõuendile Maali Home Decor

4.90
€ 3.00 -39 %

Kaupadest
Poes


Toote Info :
Pildid tulevad vaikimisi 200gsm Polüesterkiud, lõuend, mis on palju parem kui raamat. Meie lõuend printimine on vesi seisma, vastupidavam, ja on peened tekstuurid, mida raamatus ei paku. Pildid on valmis raamimine - mõõtmed vastavad standardile raami suurus! Saate hõlpsasti panna lõuend print arvesse mis tahes foto raami täpselt nagu raamatus kirjas. Pakend : Proovi korra – Pildid on rullitud koos kaitsva valge paber ja pane kokku ühte jäik toru, et vältida kahju. Suur Järjekorras - Kindla Paketi – print on suletud plastikust mull kott koos, ja raske lauad pannakse ülemine ja alumine trükib, et kaitsta neid kahjustuste eest. Tarneaeg : USA-s, see võtab aega umbes 2-5 nädalat; prantsusmaa, SUURBRITANNIA, Saksamaa, Iirimaa, Austria, Venemaa, Belgia, Island, Taani, Soome, Holland, Luksemburg, Norra, Šveits, Rootsi, Portugal, Itaalia, Kreeka, kohaletoimetamine võtab umbes 14-35 päeva, Austraalia, Uus-Meremaa, Jaapan, see võtab aega umbes 14-35 päeva, teiste riikide Puhul see võtab umbes 25-60 päeva.
Ettevõtte Tutvustus :
Oleme ettevõte, mis disainib ja toodab meie oma toodete, nagu Lõuend Kunsti Plakati Printimine, Raamitud Lõuendile Maali, Liikuge Kunsti -, Magnet Puidust Raamid, Foto raamid, vee pudelid, jne.
Meil on ka meie enda brändi "Kerge Kunst", mis on loodud 2014, ja meie firma eesmärgiks on pakkuda ka kõige odavamad, loomingulisi ja isikupäraseid tooteid meie klientidele.
Vähem kui 2 aastat, meil on avaldanud 3 uuenduslike uute toodete patendiõiguse turule, mis on osutunud väga edukaks.
Pealegi, me oleme teinud üle 2000 erineva originaalseid disainilahendusi alates 2014., mis põhimõtteliselt tähendab, et me luua üle 3 originaalseid disainilahendusi iga päev täita rohkem ja rohkem personaalset maailmaturul.
Meil on originaal disainer ja tootmine meie tooteid, mis tähendab, et me võtame disain stiil, maitse ja toote kvaliteeti väga tõsiselt. Me usume, et see tagab meile, et me alati olla võimalik pakkuda parimat ja kõige paindlikum kohandatud tooteid ja teenuseid meie klientidele.
Me müüme oma tooteid üle kogu maailma läbi palju erinevaid online-platvormid, nagu Alibaba, ebay, Aliexpress, Amazon, Etsy, jne.
Meie klientide hulka kuuluvad mass tarbijaid, dropshippers wholesales ja paljud design studios ja ettevõtted.
Seega, meil on võimalik pakkuda palju erinevaid äri režiimid sa, nagu dropshipping, wholesales, OEM, jne.
Kui noor ja suhteliselt väike ettevõte, meil on kiirelt kasvav igal aastal on meie kirg hea disainiga ja innovatiivsed tooted, ja me usume, et need on võtmed, et muuta meie kliendid rahul.

Tunnused

Suurus (Tolli):
13x18 cm, ilma raamita, 15x20 cm, ilma raamita, 20x25 cm, ilma raamita, A4 (21x30 cm, 30x40 cm, ilma raamita, 40x50 cm, ilma raamita, 60x80 cm, ilma raamita, 70x100 cm, 50x70 cm
värv:
Print Only No Frame
Stiil:
Kaasaegne
Materjal:
Lõuend
Tüüp:
Lõuend Printings
Mudeli Number:
Q0000681
Toetusbaasi:
Lõuend
Vorm:
Üksik
Raam:
No
Kaadri režiimis:
Raamimata
Teemasid:
Kiri
originaal:
Jah
Keskmine:
Veekindel Tint
Technics:
Värvimine
Brändi Nimi:
Kerge Kunst
Kuju:
Vertikaalne Ristkülik
Muster:
Peace
Tüüp:
Trükitud