.

Mõned spetsiaalne kõrge kvaliteediga crystal clear klaasist vaas vaas tabel 30cm lehed matid lehed Fuguizhu Lily

Mõned spetsiaalne kõrge kvaliteediga crystal clear klaasist vaas vaas tabel 30cm lehed matid lehed Fuguizhu Lily

62.77
€ 58.00 -8 %

Kaupadest
Poes


[nimi] Lehed vaas
[päritolu] Hangzhou Zhejiang
[Spetsifikatsioon] Kaliiber 15.5 cm Kõrge 29.5 Cm põhja läbimõõt 11.5 cm
[materjal] kaasa tasuta kristallklaas
[pakkimine] Pakkimine : color box
Toetame : esimese klassi kvaliteediga, esimese klassi teenuseid, esimese klassi maine! 1 umbes hind
Pood on erinevaid import, kodumaise klaastooted, keraamilised tooted, esimene agent. Kaupade müük on vähenenud minimaalselt kasumit, lisaks poes teate allahindlus, me ei võta mis tahes vormis läbirääkimised, palun andeks! 2 kohale
72 tunni jooksul pärast tasumist.
Klaasi pakendatud tooteid protseduure, võib teie arvates tülikas. Me oleme töötanud väga raske kohaneda tarneaeg võib olla kiire.
Lähte-ega määrata saabumise kuupäeva, palun võtke ühendust klienditeenindusega, püüame täita. 3 teave värvi erinevus
Kõik kaubad on võetud selline, piltide pärast töötlemist on püüdnud taastada tegelik värv, kuid tänu isiklikku kuva mõju ja isikliku värvi erinev arusaam mõned välised põhjus võib värv küsimusi. Beebi kirjeldus värvi kirjeldus on ka viide, lõplik värv kaupade liiki ülimuslikud. Kui aberratsiooni põhjustatud tagasi postikulu ostjad.
4 express, logistika
Express peamiselt juuksed Läbi kulleriga, kuller Debon . Täpsustada teiste kuller täiendada postikulu hinna.
Keraamika ja klaas on habras kauba kaal ja raskustes transport ja pakendamise kulud on palju suuremad kui riided kauba, nii postikulu ja riided ja muu kaup, mis ei ole traat nr võrreldavus. Palun andke mõista ja ärge võrrelge.
Kaubavedu on peamiselt saata Debon logistika linna riigid, nagu Saksamaa, saadame muu logistika.
Suur pilet kaup on soovitatav võtta turvalisem viis kaubavedu. Konkreetsed tasud sätete kohaselt kauba ühikuhind.
Kui pakk on välja saadetud meie kontrolli all, mis on tingitud kohaletoimetamist subjektiivsed tegurid või mitte tegeleda jõud, mis on põhjustatud viivitusi, kohaletoimetamine, me tõesti abitu. Võite meiega ühendust võtta, meie poolt kiirendada kohaletoimetamise. Mõnel juhul võib toime. Igal võre punkti tarne võrguteenus tasemed võivad olla suured erinevused, näiteks kui sa oled eriti vihkan ümber kulleri või vaja täpsustada, kuller, enne ostu palun teavitada sellest kindlasti. 5. saamist
Teile on saabunud pakk, kullerid, et kontrolli kohapeal lahtipakkimist kontrolli, nagu discovery kahjustatud, palun helistage meile kohapeal (me nimetame ühe express), kinnitage kahju, sisu, kogus.
Kui kuller ei nõustu inspektsiooni, palun kinnitage, terviklikkuse juhul, kui on kahjustumise märke, palun keeldub kaupa vastu võtta. Kui kast on täis, palun kirjutama arve, vastu paketid kontroll kaupade, kui see on kahjustatud, fotosid ja võtke meiega ühendust.
Palun ära keeldu kauba, välja arvatud juhul, kui ravimi pakend on kahjustatud. Kui kaup on kahjustunud või tagasi lükata ka muudel põhjustel, me ei kanna mingit tagajärgede ja kahjude sellest (kõik postikulud kannab ostja).
6 kohta müügijärgne teenindus
Kahju probleemi Esiteks, me teeme oma parima, pakkida tooted, kuid praegune kodumaine kullerpostiteenuse olukorra ja kvaliteedi kuller, kahju on küll võimalik (alla 5%).
Kahju transport protsess on võetud poest . Kuna klaas on habras, et vältida pahatahtlikku tagasi. Hiljemalt 48 tunni jooksul (kättesaamise aeg), on kahjustatud nähtus, palun võtke ühendust klienditeeninduse ja anda asjakohaste fotode, üle 48 tunni jooksul pärast kontakti hüvitist, ei ole hüvitamise ulatus.
Makseviis : 1 toetuse (ainult osa, mis toetuse raha ei tagasta).
2. Asendamine kahjustatud esemete, reklaam tooted, kingitused, ja ebapiisav transpordikulud, või me arvame, transpordi turvalisuse valdkondades, nagu tekkimist liiklusõnnetus. Kauba ei ole ainult toetuse täiendamise).

Tunnused

värv:
Selge
Materjal:
Kristall
Värvitoon:
Läbipaistev
lille liik:
Mesa vaas
NR.:
Crystal leaf vaas
Stiil:
Lihtne, kaasaegne
Suurus:
Large medium