.

messing Puhas Vask Messing Vanaisa Hea Õnne Laekuva Vana-HIINA, VANA VASK KÄSITSI NIKERDATUD KOTKAS KUJU WALKING STICK PEA

messing Puhas Vask Messing Vanaisa Hea Õnne Laekuva Vana-HIINA, VANA VASK KÄSITSI NIKERDATUD KOTKAS KUJU WALKING STICK PEA

15.96
€ 13.00 -19 %

Kaupadest
Poes


Puhas Vask Messing vana Vanaisa Hea Õnne Walking Stick Pea
Ei sobi Lobular punane sandlipuu Walking Stick
tere tulemast minu poodi
Firmast
Minu poest, seal on palju suurepäraseid objekte, mis ootavad teid, peamiselt tegelenud välise väärtuse kogum, pronks, portselan, hõbe, cloisonne, sõjalise varustuse, Buda kujud, Buda ja tarvikud nagu vana pere ehteid, käsitööd. Ma annan oma parima, et pakkuda neid ükshaaval ja tere tulemast liituda konkurentsi ja usaldust, et !
Siin on hiina fengshui pronks rikkuse raha yuanbao Hobune Tõmba kapsas õnnelik kuju , See on heas seisukorras, on ja oli loodud kvalifitseeritud käsitöölised traditsioonilises stiilis trahvi handcrafts . See on suur tükk väärtuslikku kogumine, väärtusliku isikliku muuta või väga hea praegu. et käsitöö on väga hea uskumatu detailplaneering. Ära maga maha seda võimalust, et seda saada .Soovin teile õnne!
Poliitika
Kõik esemed, mis vastavad meie 30-päevase rahulolu garantii, välja arvatud juhul, kui ei ole märgitud teisiti toode nimekirja. Kõik esemed on garanteeritud olema täiesti uus töökorras kell saamist osta. Kui on mingeid probleeme, või kui te ei ole 100% rahul punkt, palun võta meiega ühendust kohe, et saame pakkuda asendamine või tagastamine punkt.
MÄRKUS : Kõik esemed, mis tagastatakse peaks olema originaalpakendis koos kõigi tarvikute, dokumentide vormistamist ja sisu algselt saadetud objekti. Kahjud, mida ostja ei ole kaetud käesoleva poliitika.

Tunnused

Piirkondliku Funktsioon:
Hiina
Brändi Nimi:
HUARONGKANGYOU
Teema:
Mascot
Materjal:
Vask