.

Modern Avengers Filmi Superkangelane Puidust Raamitud Lõuendile Maali Kids Room Home Decor Seina Art Printimine Plakat Sirvige

Modern Avengers Filmi Superkangelane Puidust Raamitud Lõuendile Maali Kids Room Home Decor Seina Art Printimine Plakat Sirvige

11.04
€ 7.00 -37 %

Kaupadest
Poes


Toote Info :
Pildid tulevad vaikimisi 200gsm Polüesterkiud, lõuend, mis on palju parem kui raamat. Meie lõuend printimine on vesi seisma, vastupidavam, ja on peened tekstuurid, mida raamatus ei paku. Pildid on valmis raamimine - mõõtmed vastavad standardile raami suurus! Saate hõlpsasti panna lõuend print arvesse mis tahes foto raami täpselt nagu raamatus kirjas. Pakend : Proovi korra – Pildid on rullitud koos kaitsva valge paber ja pane kokku ühte jäik toru, et vältida kahju. Suur Järjekorras - Kindla Paketi – print on suletud plastikust mull kott koos, ja raske lauad pannakse ülemine ja alumine trükib, et kaitsta neid kahjustuste eest. Tarneaeg : USA-s, see võtab aega umbes 2-5 nädalat; prantsusmaa, SUURBRITANNIA, Saksamaa, Iirimaa, Austria, Venemaa, Belgia, Island, Taani, Soome, Holland, Luksemburg, Norra, Šveits, Rootsi, Portugal, Itaalia, Kreeka, kohaletoimetamine võtab umbes 14-35 päeva, Austraalia, Uus-Meremaa, Jaapan, see võtab aega umbes 14-35 päeva, teiste riikide Puhul see võtab umbes 25-60 päeva.
Ettevõtte Tutvustus :
Oleme ettevõte, mis disainib ja toodab meie oma toodete, nagu Lõuend Kunsti Plakati Printimine, Raamitud Lõuendile Maali, Liikuge Kunsti -, Magnet Puidust Raamid, Foto raamid, vee pudelid, jne.
Meil on ka meie enda brändi "Kerge Kunst", mis on loodud 2014, ja meie firma eesmärgiks on pakkuda ka kõige odavamad, loomingulisi ja isikupäraseid tooteid meie klientidele.
Vähem kui 2 aastat, meil on avaldanud 3 uuenduslike uute toodete patendiõiguse turule, mis on osutunud väga edukaks.
Pealegi, me oleme teinud üle 2000 erineva originaalseid disainilahendusi alates 2014., mis põhimõtteliselt tähendab, et me luua üle 3 originaalseid disainilahendusi iga päev täita rohkem ja rohkem personaalset maailmaturul.
Meil on originaal disainer ja tootmine meie tooteid, mis tähendab, et me võtame disain stiil, maitse ja toote kvaliteeti väga tõsiselt. Me usume, et see tagab meile, et me alati olla võimalik pakkuda parimat ja kõige paindlikum kohandatud tooteid ja teenuseid meie klientidele.

Tunnused

Suurus (Tolli):
21x30cm Framed, 30x40cm Framed, 40x50cm Framed, 50x70cm Framed, 60x80cm Framed, 70x100cm Framed
värv:
2 tk värv must, 2-bw tk must
Teemasid:
Joonis Maali
Materjal:
Lõuend
Tüüp:
Lõuend Printings
Raam:
Jah
Toetusbaasi:
Lõuend
Stiil:
Kokkuvõte
Kaadri režiimis:
leidke maali
Mudeli Number:
Q0000838
Brändi Nimi:
Kerge Kunst
originaal:
Jah
Keskmine:
Veekindel Tint
Technics:
Värvimine
Vorm:
Multi-pilt Kombinatsioon
Kuju:
Vertikaalne Ristkülik
Kuju:
ristkülik