.

Nelja käe Guanyin Buddha Tiibeti Tantristliku Nepal käsitöö boutique Buddha feng shui kaunistused, 5 tolline retro autod

Nelja käe Guanyin Buddha Tiibeti Tantristliku Nepal käsitöö boutique Buddha feng shui kaunistused, 5 tolline retro autod

€ 89.60

Kaupadest
Poes


[toote nimi] : nelja käe guanyin
(palun ühendust klienditeenindusega enne kohapeal, broneerimine 30-60 päeva, et jõuda)
toote suurus : 5-tolline (16.5 CM) kõige enam on umbes 6,8 CM paks 3.8 CM lai
(seal on vigu käsitsi tooted, konkreetse suuruse objekti tüüpi)
[toote kaal] : kaal umbes 550 grammi
toote materjal : vase sulam + kips
[toode] allikas : Nepal Shakya käsitöö
[] tootmisprotsessi : Manuaalne + + + teha vana mosaiik kuld pese nägu (näo)
[kirjeldus] : see pilt Buddha nagu muud antiikne käsitöö, pärast tootmise, kuna vaja teha vana mosaiik,
On paigaldatud Nepalis ja Tiibetis tagasi, ei suuda kaks reservuaari.
_________________________________________________________
Nelja käe Guanyin
Nelja käe Guanyin on pühak Tiibetis, Tiibetlased, alates vana, et iga noor perekond, kõik kuus laulud mantra : "Om Mani Padme hum". Enamik mongoolia ja Tiibeti Budistid ka võttis Darai-Laama kui Guanyin Guanyin ja nelja käe kehastus Manjushri, Vajrapani, kollektiivselt tuntud kui kolme perekonnanimi esindaja kujud. Kaastunne, tarkus, jõuliselt, nagu praktik Vajrayana tava. Selleks on vaja igaühel, kes kannab valget kui Yan, viie Buddha crown, mustad juuksed sõlme kakuke, kesk-second-hand pannes rinnus, kellel on mani orb, käes hoides kristall helmed. Käsitsi korjatud kaheksa lotus ja kõrvad, välimus puhas, vaikne naeratus, et Bodhisattva silma. Üldse tundvaid olendeid, nagu oma vaatajaid vaba keha. Lilled pidulikult, topelt istuda rist jalaga lotus ringi keha juuksed, suured värvi valgust, sära helge.
Iga üks on pidulikult tabel : tabel, juurdepääsu meetod, nelja käe tabel four immeasurables, keha puhas valge tabel ise, mitte elu ja surma, ei saa printida tabel nirvana. Pannes rindkere ja kesk-second-hand tabel, paar tarkust ja mugav transport, teiselt poolt, kellel kristall helmed, tabel iga dial a rant nimelt salvestada tundvate on tõmmatud reinkarnatsioon, vasak käsi hoiab lotus, tabel puhastada ilma oma hammastest.
Budistlikud pühakirjad ütlevad : huvi ja teenete kuue silbi mantra on väga suur, kuue silbi mantra, saab kõrvaldada valu, hirm, kui surmanuhtlus suurenemine elu rikkuse täitmine, isegi elu lõpp, mis viib edasi järgmise rühma uks ka ja suletud, et inimesed, Jumal taevas, mida õpilased kontakt, Dharma, merit, lugematu hulk.
Tiibeti Budismi nn kolme mõte : " Issand, guan Yin nelja käe kannon. Nelja käe guanyin, Tiibeti keeles nimetatakse "imelik puust rajoon", Tiibeti Budismi tempel murals, skulptuurid ühise nelja käe guanyin kuju : seal on kaks etappi meeldib ja viha nagu vaikus.

Tunnused

Materjal:
Sulam
Teema:
Budism
Piirkondliku Funktsioon:
Hiina
materjali kvaliteet:
Sulam
Tehnoloogia:
manuaal
Töötlemine kohandatud:
is
Liigitus:
Joonis Buddha
Religioon:
Tantra
Neto kaal:
5500g
Pakend:
lahtiselt
Toote Numbri:
songbo
Whether the patent source:
no
Kas importida:
is