.

Uus Dongyang puidu nikerdamiseks puidu nikerdamiseks stiilis tempel bracket corbel relv sisekujundus maha sissepääs läbida teenetemärgi

Uus Dongyang puidu nikerdamiseks puidu nikerdamiseks stiilis tempel bracket corbel relv sisekujundus maha sissepääs läbida teenetemärgi

€ 63.00

Kaupadest
Poes


Teeni raha, süda kapsas...
Kauplus avatakse Mais, kogumise kingitused!
Spetsialiseerunud tootmise antiikmööbel antiik uksed ja aknad;
Läbi templi; teahouse; hotell; hotell;
Kodu kaunistamine; tere tulemast kaart proovi kohandatud.
Ma usun, et nii housewarming kingitused,
Või kleit kodus, alati korja üles
Sobib oma raha oh!
See laps on ühe hind (lk kaubavedu viitab ainult Jiangsu provintsi erinevus)
Beebi pildid :
Funktsioon : veranda, elutuba ja koridor, katusealune, dekoratiivne funktsioon, sobib peredele, restoranid, hotellid, hotel teenetemärgi
Detail joonis
See on paar päeva tagasi stuudios, kohandatud värvid nõuded ostjate, kui vanemad armastavad teisi värve, samuti võtsime maali oh baby 4 spreid.
[kirjeldus] : Home restorani sisekujunduses, ripats, käsitöö, jne.
[quality level] : kvalifitseeritud
[wood craft] : kahepoolne graveerimine
Uus-Meremaa mänd, värvus kollane, sirge tekstuur, lihtne kuivatamine, väike deformatsioon, mehaaniline tugevus, hea töötlemise jõudlust, mis sobib mööbli valmistamine ja puidust tooteid. Uus-Meremaa männist vars puidust tootmine, väiksem pool, tahke, valgus, värv, sobib väga hästi erinevate dekoratiivne puidust mööbli tootmine ja rakendus.
Traditsiooniline Dongyang woodcarving kuulub dekoratiivsed nikerdamist, lame reljeef, õhuke leevendust, madal reljeef, deep relief, suur kergendus, mitmekihilised õõnes topelt nikerdamist, nikerdamist, nikerdamist, nikerdamist, Montreali nägin tühi värv inkrusteeritud puit nikerdamist, reljeef-või muud liiki palgid, tase rikas põhi omadusi kaotamata lennuk kaunistamiseks. Mis värvi on valgus, mitte tumedat värvi, hoida palkide loomuliku tekstuuri ja värviga, elegantne stiil, mida tuntakse "valge puit".
Meeldetuletus :
1 kõik kaubad väikeste objektide express, suurte objektide kontrollida. Kauba saabumisest, ostja linn, logistika firma, teavitatakse telefoni teel, siis läks korja. Tarne. Palun vaadake konkreetse logistika kulud. "Pakkumise" Müüja kannab kauba selleks, et hõlbustada pro Alipay operatsiooni. Tegelikult lasti olema ostja poolt tasutud, oh!
2 kauplus kaupade väärtust ja suured kulud puidust, puidust teha, peab maksma 50% sularahas, kui tagatisraha, 50% maksebilansi poolt Alipay, on lihtne teha hindamisel, tehingu. Kui on kohapeal, kõik kasutavad Alipay palju. Me põhinevad pikaajalised, absoluutne usaldusväärsus, ei ole raha ei toimeta nähtus!
3 pärast seda, kui ostja saab kauba kätte peab näost-näkku tutvumine, ülevaatus on ostja kohustused ja õigused, nagu tõsiselt kahju, et logistika firma märk, ja siis võtke meiega ühendust.
4 omanik usub, et penny kaupade, kõik kauba saatmist on rangelt sest värv ja muud subjektiivsed põhjused, ei ole nagu põhjust tagasi, muud küsimust pole, me aktiivselt arutada teiega.
5-poes kõik kaubad on võetud selline, sest eri ekraan võib olla väike kõrvalekalle.
Selles poes on müüa 6 tootjad, tootjate saadetised, osa tooteid võib olla otsas puudus olukord, nii et palun ostjad enne konsulteerimist, kas varus, võib ka hulgi -, hulgimüügi hinnad on kaubeldavad.
7 sest erilist iseloomu, tööstus, mis ei ole täielikult kinnitatud standardid kauba kvaliteedi ja puittoodete rohkem eriline, sest looduslik materjal, puit puidu sõlm puidu värvi vahe on normaalne. Palun saage aru, meie klientidele, kuid me garanteerime kvaliteedi kaupade riiulid absoluutne kvalifitseeritud kättetoimetamine, ei ole petmine.
8 tulemusena iga inimese mõõtmine on erinev, võib-olla on kõrvalekalle umbes 1-2 CM, andmed saab konsulteerimist klienditeenindusega.
1 15 : 00 päeval, enne, kui järgmisel päeval peale 15 : 00, välja antud Chanyu, tellimuste ja maksete tellimused väljastatakse järgmisel päeval, palun mõista. Kui on out of stock, klienditeenindus võtab teiega ühendust aega.

Tunnused

Suurus:
55cm25cm, 45cm25cm
modelleerimine:
Muud
Värvitoon:
25*55*4.5 CM 25*45*4.5 CM