.

JQHYART Lõuend Kunst Seina Pildid elutuba Vincent Van Gogh ' i Kohviku Terrassil Kell lend Kaasaegse Maali Home Decor Trükitud

JQHYART Lõuend Kunst Seina Pildid elutuba Vincent Van Gogh ' i Kohviku Terrassil Kell lend Kaasaegse Maali Home Decor Trükitud

12.27
€ 6.00 -51 %

Kaupadest
Poes


· Mõistlik hind. Me võiks aidata teil leida väga tasakaal, kvaliteet ja hind.Proovi maksumust saab toetuse pärast, et on leidnud kinnitust.
· Hea kvaliteet. Meil on range kvaliteedi kontrolli süsteem ja hea maine turul.
· Hea teenus. Reaktsioon viiakse läbi 24hours pärast mis tahes kaebuse või taotluse.
· Keskkonnakaitse. Meil on arenenud ja keskkonna-sõbralik süsteem
· 1. Kuna valgustuse mõju, värvi objekte võib-olla veidi erineda pilte.
· 2. Hoida alla merevedude kulusid ja vältida raami rikutud shipping, see lõuend print maal on ilma sees-ja väljaspool raami, kuid selle suurus on tavaliselt foto raami suurus ja saad õige suurusega raami kergesti
· 3. Maali ei ole käsitöö, see on trükitud masinatega.
· 4.meie teema hõlmama allpool :
· Art Lapsed, Astronoomia ja Kosmos, Joogid, Raamatu Illustratsioon, Koomiks, Tantsu -, Haridus -, Fantaasia -, Moe-Toidu, Hobid, Puhkus, Kodus ja Kolde, Huumor, Kaardid, Motivatsiooni, Filmid, Muuseumid, Muusika, näitekunst, Kohad, Trükised, Usutunnistuse & Vaimsus, Aastaajad, Sport, Ikka Elu -, Televisiooni -, Transpordi -, Tüpograafia ja Sümboleid, Maailma Kultuuri.
TOP KATEGOORIA
Dekoratiivne Kunst, Abstraktne Kunst, Fotograafia, Vintage Kunsti, Kunsti, Kaasaegse Kunsti, Must ja Valge Fotograafia -, Botaanika -, Scenic, Loomad.
TOAD : Baar, Kelder, Fuajees, Mängude Tuba, Garaaž, Jõusaal, Esik Kodu -, Büroo -, Kodu -, Teatri -, Laste Tuba, pesuruumi. Umbes teenindus
Punkt mida tarnitakse läbi piires 2-3 pangapäeva jooksul pärast taotluse saamist oma makse. Me laeva objekt küna e-Topsi või Hiina Post ja Hong Kong Post.
Rahvusvahelise ostjad, palun pange tähele : Tarneaeg oleneb sihtkohast ning muud tegurid, võib see kulub 30-35 päeva, ja palun olla kannatlik saabumist.
Allpool on tarneaeg tabel lugematuid tõttu (tollipoliitika ja transport, mõned maakonnad kestab umbes 4-6 nädalat, et jõuda).
Kagu-Aasia : 10-15 päeva
Lääne-Aasia ja põhja-Aasia : 15-25 päeva
Lähis-Ida : 15-25 päeva
USA : 10-20 päeva
UK/AU : 15-25 päeva
Kanada : 20-25 päeva
Belgia/Prantsusmaa/Saksamaa/Rootsi : 20-30 päeva
Venemaa : 25-45 päeva
Ülejäänud Euroopas : 25-35 päeva
Kesk-ja Lõuna-Ameerika : 25-40 päeva
Impordi tollimaksud, maksud ja kulud, mis ei kuulu toote hind või postikulud. Need tasud on ostja vastutusel. Palun kontrollige oma riigi tolliasutus, et teha kindlaks, millised need täiendavad kulud, mis tehakse enne pakkumise/osta. Pakume ka EMS ja DHL shipping kui maksad ekstra laevandus tasu, võtke meiega üksikasjalikult eest. Aitäh.

Tunnused

Suurus (Tolli):
12x16, 16x20, 20x24, 24x32, 28x36
Raam:
No
Vorm:
Üksik
Materjal:
Lõuend
Kaadri režiimis:
Raamimata
Technics:
Värvimine
Mudeli Number:
QC1364-VG
Stiil:
Kokkuvõte
Kuju:
Horisontaalne Ristkülik
originaal:
No
Brändi Nimi:
JQHYART
Keskmine:
Veekindel Tint
Teemasid:
Kokkuvõte
Toetusbaasi:
Lõuend
Tüüp:
Lõuend Printings