.

big lol mouse pad lahe pad hiirt, notbook arvuti mousepad Halloween Kingitus mängude padmouse gamer sülearvuti 80x30cm hiire matid

big lol mouse pad lahe pad hiirt, notbook arvuti mousepad Halloween Kingitus mängude padmouse gamer sülearvuti 80x30cm hiire matid

9.79
€ 8.00 -18 %

Kaupadest
Poes


Me teeme rohkem brändi uue kujunduse hiirepadjad vastavalt moe suundumus. Trükitud pildid on kõrglahutusega, highfidelity ja neil on järgmised omadused :
1. Hiirepadi on tehtud looduslike kummide asemel taastatud kummid.
2. Gorgeous värvi ja HD mõju veenduge, et see ei kaota truudus. Meie hiirepadjad on nii palju parem kui keskmine partii trükkimine, hiirepatju, et neid võib pesta, ikka ja jälle, ja siiski jääda esialgse värvi.
3 .Kuigi nad ei ole jäikusega ning taastatud kummi hiirepadjad, alaosa meie hiirepadi on suur hõõrdetegur, et nad saaksid aru, mis tahes töölauale.
4. Värvi pind ei mõjuta täpne positsioneerimine truudus hiirt. Pealegi, padi on pehme ja elastne, see on mugav kasutada, samuti kaitsta oma randme.
5. Meie hiire padjad võivad olla personaliseeritud; saate valida enda soodne prinditav pilt.
Erilist siidine pind, täpsem hiirt, positsioneerimine, HD mõju, eriti suurt visiooni ja liikuda ruumis.See toode on parim looduslik kautšuk lapiga katta mouse pad praegu.Lubame, et meie hiire padjad ei fade ja alati jääma originaal värv.
Palun kirjuta meile enne lahkumist mis tahes negatiivset tagasisidet või avada mis tahes vaidlus. Palun andke meile võimalus lahendada mingit probleemi.
Kohaletoimetamine -
1. Punkt mida tarnitakse jooksul 2-3 tööpäeva jooksul pärast saime selge makse.
2. Palun veenduge oma saateaadress enne ostu -, punkt ja saadab tellimuse aadress.
3. Kõik esemed, mis kontrollib hoolikalt enne saatmist läbi.
4. Meie hinnad EI sisalda mis tahes kohandatud aktsiis või maks.
5. Punkt laeva tööpäeviti ainult ja ei saa me pakkuda ei ole laupäev, pühapäev või puhkuse tarne.
6 Tarne Tiem -. Pane tähele, et tarne tähtaegu võib varieeruda.

Tunnused

Pakett:
Jah
Brändi Nimi:
olwonow
Mudeli Number:
Suurus 800x300x2mm
Stiil:
kiirguskaitse
Suurus:
XL
Tooted Staatus:
Laos
Materjal:
Kummist