.

100tk/palju vaiku korter tagasi simulatsiooni puu-kollane ananassi 17*27mm Cabochons Scrapbooking Juuksed Vibu Center DIY

100tk/palju vaiku korter tagasi simulatsiooni puu-kollane ananassi 17*27mm Cabochons Scrapbooking Juuksed Vibu Center DIY

9.80
€ 9.00 -8 %

Kaupadest
Poes


1 .Värv : sama mis pildil
2. materjal : vaik
3.mõõdud : 17*27mm( käsitöönduslik mõõdud olemas jooksul 1mm ja 3 mm vea 1in=25.4 mm, 1mm≈0.039 in )
4. Saad valida värvi soovite pildil,või me laeva juhuslik
5.Algne koht : Mandri-Hiina
Märkus : 1. Kuna see on valmistatud käsitsi, iga toode on veidi erineda pilte. 2. See toode on retro tehnoloogia, mõned üksikasjad poorid jooksul tavalise märke ebaühtlane protsess võimaldab kvalifitseeritud 3. kategooria. Erinevad partiid, värvi erinevus eri monitorid, kerge või käsitsi mõõtmine, seal on väike vahe umbes suurus või värv, aga tüüp on sama ja funktsiooni ei mõjuta. Loodan, et saate aru. Palun mõtle hoolikalt, kui tellimuse. Aitäh.
Tagasiside ja Vaidluste
Tuleks leida midagi teeb teid õnnetuks, palun võtke minuga ühendust enne lahkumist negatiivne/neutraalne tagasiside või avamise vaidlus. Me lahendame probleemi, et sa sõbralik ja kiiresti. Võtke meiega on parim viis lahendada probleem. Me väärtustame oma shopping kogemusi, me oleme alati püüdnud teha paremini.
Kui olete rahul meie tehing, me soojalt kutsuda teid jätta positiivse tagasiside.
Tänan teid teie lahkete mõistmise ja koostöö.
Teenuse 100% Garantii
Kui sa ei ole õnnelik, ma ei ole õnnelik! Teie sastisfication on meie õnn! Lihtsalt kirjuta mulle, kui sa ei ole rahul üldse minu tooteid Me poolt parima, et lahendada kõik teie jaoks probleem.
100% Toetuse 100% Krediidi-100% Asendamise 100% Vahetuse.

Tunnused

Toote Tüüp:
ehted järeldused
Toote Omadused:
ehted tarvikud
Toote Kõrgus:
0cm
Kirje Pikkus:
1.7cm
Mudeli Number:
000
Elemendi Läbimõõt:
0cm
Toote Laius:
2.7cm
Toote Kaal:
2g
Materjal:
Vaik
Ehted Järeldused Tüüp:
Mudel
is_customized:
Yes