.

Ehted, Tööriistad, Handpiece Graveerimine Masin Teravam Vahendid Käepide Teravam Max Handpiece

Ehted, Tööriistad, Handpiece Graveerimine Masin Teravam Vahendid Käepide Teravam Max Handpiece

76.65
€ 69.00 -10 %

Kaupadest
Poes


Peamised Parameetrid :
Handpieces jaoks Teravam masin.
1. AIR FILTER Ühendada õhu tilter, et Graver Smith poolt vabastades küljel kaas kruvi ja lükanduksed bracket peale kruvi.UUESTI PINGUTA kruvi. Leida must voolik 139mm(5 1/2").Ühendage üks ots õhu sisend kiirliitega paigaldamise kohta tagasi masin ja teine ots sirge, kiire ühendust sisustamine. Ühendage õhukompressor voolik 90°kiirliitega paigaldamise või okastraadist paigaldamise eest. MÄRKUS : See masin nõuab puhtad,kuivad, õli-vaba õhk.Soovitame kasutada õli vaba kompressor.Kui teie kompressor on õli tüüp,sul PEAB olema õli eemaldamine filter,coalescing tüüp(#004-579 või samaväärne),õhus veetoru, et see masin.Kui te ei ole kindel, see nõue on täidetud. 2. SUU THROTTLE Ühendage suu throttle voolik throttle commection tagaküljel masin. 3. MÕJU HANDPIECE Ühendage handpiece voolik handpiece kiirliitega sisustamine. 4. HANDPIECE TUNING Komplekt insult minutis(A) 2300.Määrata peamised õhu regulaatori nupp(B) kuni 0,1-0,4 BA R(2-5 PSI). Hoidke handpiece olete valinud kasutada vertikaalselt,tööriista hoidja lõpuks,järgmise kõrva.Ilma masendav suu rauaga või paim kontrolli,suurendage õhu rõhk kuni handpiece hakkab põrin. Jätkuvalt suurendada õhu rõhk kuni handpiece väriseb ja lööb.Aeglaselt lisada õhu rõhk kuni koputab peatub ja 2 psi (.13 bar ).See on ideaalne õhu rõhk iga handpiece.Nüüd sa oled vaba, et liikuda SPM (lööki minutis ) ketast millega iganes soovite.
Toote pildid :
Taotlus :
Märkus : gravers müüakse eraldi.
Laevandus ja Käitlemise :
1. Mitmete ostude kokkuhoiu kava : Palun veenduge, et ühtse otsemaksete iga punkti sa võitsid. Me ühendavad shipping teha, kui teil on mitu ostud.
2. Tavaliselt saadame kaupa kullerpostiteenuse nagu DHL, Fed Ex, UPS, TNT, EMS. Suure koguse kaupa, tavaliselt me laeva mere-või õhuteed pidi.
Guarrantee :
Kõik masinad nautida hea kvaliteediga konkurentsivõimelise hinnaga, täiuslik tehnilise toe ja täiuslik müügijärgne teenindus;
Sa osta parima kvaliteediga odavaim võimalik hind garanteeritud;
Pakume 12 kuud garantii!
Ettevõtte Info
Me oleme professionaalne tootja ehete valmistamiseks vajalike seadmete, me teeme ka pakkuda laia valikut ehete tegemise vahendid koos usaldusväärse kvaliteediga konkurentsivõimelise hinnaga. Oleme ettevõte, et tahab teada, mida arvate. Palun võtke meiega ühendust kui teil on mingeid nõudmisi ehteid, tööriistu ja seadmeid. Me'll olla oma top service.

Tunnused

Toote Tüüp:
Ehted Tools & Seadmed
Kirje Pikkus:
7.5inch
Toote Kaal:
250 g
Mudeli Number:
HJ-113A
Toote Laius:
3inch
Toote Kõrgus:
3inch
Elemendi Läbimõõt:
1.5inch
Ehted Tools & Seadmed Tüüp:
Graveerimine Vahendid
Toote Omadused:
Parima kvaliteediga
Materjal:
Metallist
Toote Tüüp:
Ehted Tools & Seadmed
Kaal:
0.25kg
Pinge:
220V-110V
Sagedus:
50/60Hz
Pakendi suurus:
100X100X100mm
võimsus:
60W
Funktsioon 2:
kompaktne suurus
funktsioon 3:
ehted graveerimine
insult minutis:
2300
Mõõtmed:
75x30mm