.

ESPEEDER 1.25 Universaalne Metallik Heat Shield Termilise 6 Jalga Varruka Isoleeritud Traat Vooliku Kate Surilina Tasuta Shipping

ESPEEDER 1.25 Universaalne Metallik Heat Shield Termilise 6 Jalga Varruka Isoleeritud Traat Vooliku Kate Surilina Tasuta Shipping

12.77
€ 12.00 -6 %

Kaupadest
Poes


ESPEEDER 1.25" Universaalne Metallik Heat Shield Termilise 6 Jalga Varruka Isoleeritud Traat Vooliku Kate Surilina Tasuta shipping
Soojuse Surilina on valmistatud kõrge temperatuur hinnatud klaaskiust riie koos aluminized välimine ees. Sama Soojuse Mantel, kuid lisatud mugavuse konks & loop sulgemise projekteerimis-mööda selle avatud servi. Ilma, et oleks vaja kõrvaldada üks ots ühendatud, juhtmed, kaablid ja voolikud, lihtsalt wrap Soojuse Surilina ümber, mida iganes vaja, kaitse ja sule servad.
Mugav heegelnõel & loop kavandatud servad
Talub 500°F otsene pidev/2000°F kiirgussoojuse
Ei ole vaja eemaldada juhtmed ja voolikud
Lihtsalt trimed pikkus
Saadaval mitmes pikkused ja läbimõõdud sobib : juhtmestik, kütusevoolikud, pidurivoolikuid, sisselaske torud, voolikud, süüteküünla juhtmed, aku, kaablid, A/C voolikud, ja rohkem.
Hinnatud Mõõduka Kuumuse :
Ei soovitata kasutada või vastu päised, heitgaasitorud ja väga kuumad pinnad (sulamistemperatuur Velcro fastener on umbes 325 Fº). seda Saab kasutada umbes 90% underhood ala, kui see on paigaldatud.
Parimate tulemuste saavutamiseks tihend varrukate otstes liimiga fooliumid, lindid, termokahanev toru või roostevabast terasest kaablite. Varrukad on juhtiv alati soojustada elektrilised klemmid, et see võib tulla kontakt varrukatega. Et tagada õige sobi, laske ekstra ruumi liitmikud (näiteks : 90º põlv on 3/4" toru EI sobi 3/4" I. D. Varrukas, antud juhul siis oleks vaja 1" I. D. või kõrgem)
*Ei installi Tööriista & Nr juhend on Kaasas, Professionaalne Paigaldamine on Soovitatav*
KÕIK esemed on täiesti Uus, kui pole märgitud teisiti loetelu. Müüme DIY (Do It Yourself) Esemed, välja arvatud mõned erandid. Me ei võta vastutust õpetamise saate kuidas installida. Professionaalne paigaldamine on tungivalt soovitatav.

Tunnused

Mudeli Number:
TS00458S3.0
Brändi Nimi:
ESPEEDER
Materjal:
Klaaskiu
värv:
Hõbe
Weihgt:
230g
Auto Teha:
Universal
Pikkus:
6 Feet
Läbimõõt:
3cm / 1.25 aastal
Sobivus:
Isoleeritud Traat Vooliku Kate
vedu:
Tasuta kohaletoimetamine