.

RT7000 UUS Adhensive paber automaatne tape dispenser kingituste pakkimine

RT7000 UUS Adhensive paber automaatne tape dispenser kingituste pakkimine

€ 101.50

Kaupadest
Poes

RT7000 UUS Adhensive paber automaatne tape dispenser kingitus pakkimise Toote Kirjeldus 1. Seisukord : Uus
2. Värv : Hall
3. Pakendi Tüüp : karbid
4. Päritolu : CN-kood Toote Nimetus RT7000 Tape Dispenser Kasutamine Lõikamine Lindi Lõikamine Pikkus 5-999mm lõikelaius 6-60mm Maksimaalne Välisläbimõõt 300mm Mõõde (W*L*H)mm 116*140*213mm Kaal 2.5 Kg Sobib Tape Nii Adhensive ja Nr liim Tooted Näidata Meie Teenuse eeliseks handif MRO integreeritud hangete teenistus
1.Säästa aega
Riigihangete protsessi kasutamine, elektroonilise kaubanduse, tõhus kokkuhoid hanke aega ja hangete töötajad.
2. Lühike tarneaeg
suur hulk inventuuri, et vältida mõned tootmise ettevõtete tõttu puudus, ei ole võimalik kasutada, et teha kahjustatud seadmed.
3.hanke prognoos
Kliendid kaudu MRO hanke integratsiooni ja handif veebilehel süsteemi sünkroonimine docking, paremini mõista, on vaja toote kohale tsükkel, et luua optimaalne ostmise kava.
4. äkki osta
Kliendi hooldamine, hooldamise, käitamise ja nendega seotud toodete, sest see on mõned ühekordselt kasutatavad, nii sageli kasutada kahjustusi, mille tulemuseks on mõned planeerimata osta, sel ajal, handif MRO on lihtne protsess, ja suhteline anastomosis laias valikus tooteid, parandada ettevõtte töötlemise õnnetus riski.
5. kvaliteedi tagamine
Handif integreeritud MRO ostu otseses koostöös paljude brändi tootmine Meie Firma Handif - maailma top tööstus-MRO hangete tarnijatega
Shenzhen handif Technology Co., Ltd. liider on integreeritud hanke tarnija maailma top Tööstus-MRO, tööstuslikuks ja kaubanduslikuks klientidele pakkuda one-stop toote-teenuse kaudu integratsiooni tarneahela, mis aitavad klientidel vähendada varjatud kulusid paljude kategooriate väike summa, riigihanked, parandada tegevuse tõhusust, et saavutada hanke tegevuse läbipaistvamaks ja paremini jälgitav.
Handif peamised tooted, sealhulgas
Keevitusseadmed & jootmise nippi , masin seadmed ja tarbitavad, tööriista & tarbitavad ,mõõteriistade seadmed ja töö asjad ,kontoritarbed & valgustus, materjalide üleandmine ja säilitamine, julgeoleku -, toote -, plahvatus - & söe-ohutus -, elektri-ja elektrooniliste , mehaaniliste & vedeliku jõuülekande , ventiilid & liitmikud , klambrid & müük , tööstus-kontrolli , laboratoorse analüüsi masin, laboratoorsed seadmed ja seadmestik , testimine & laboris kasutatavate materjalide , ülemeremaade ja-ostes umbes 20 tootesari , 320 kategooriad ,2800 alamkategooriad, 8682subclasses,üle 1 miljoni toote.
Informatization
Meil on kümneid SEE R & D meeskond, füüsilisest isikust sõltumatu teadus-ja arendustegevuse pilv EPS hangete juhtimise süsteemi, PI toode infosüsteem, ERP-ettevõtte juhtimise süsteem, määratletud riskiteguriga materjali/CRM tarnija/ kliendi haldamise süsteemi, saab tõhusalt kaitsta kliendi vajadused on esimene kord, kui kiiret reageerimist. Samal ajal, kliendi süsteemi abil saab esitada e-kataloogi , punch out andmete docking teenuseid vastavalt erinevate klientide vahel süsteemid.
Meie Sertifikaadid Pakkimine & Kättetoimetamine
Port : Shenzhen
Tarneaeg : 7 päeva
Maksmine : Panga, Westerun Union, Paypal
Vedu : A.By Kuller : 4-7 Tööpäeva eripakkumine
B.By Õhk : 7 Tööpäeva määratud lennujaam
C.By Meri : 20-25 Tööpäeva määratud sadam

Tunnused

Mudeli Number:
RT7000
DIY Tarvikud:
Elektriline
is_customized:
Yes
Toote nimetus:
RT7000 automaatne tape dispenser
Kasutamine:
Lindi Lõikamine
Lõikepikkus:
5-999MM
Lõikelaius:
6-60mm
Maksimaalne Välisläbimõõt:
300mm
Mõõtmed (W*L*H)mm:
116*140*213MM
Kaal:
3Kg
sobiv lint:
Nii Adhensive ja Nr liim
Seisukord:
Uus
Pakendi tüüp:
Karbid