.

TKSTAR 3G Auto GPS Tracker 70 Päeva Ooterežiimis Veekindel Magnet Roomik GSM-Lokaator Hääl Jälgida Geofence Tasuta Jälgimise Tarkvara

TKSTAR 3G Auto GPS Tracker 70 Päeva Ooterežiimis Veekindel Magnet Roomik GSM-Lokaator Hääl Jälgida Geofence Tasuta Jälgimise Tarkvara

€ 76.52

Kaupadest
Poes


Ülevaade :
Selle toote TK907 A-3 G on 3 G WCDMA/GSM versiooni GPS-Tracker, mis on töö, mis põhineb olemasoleva 3 G WCDMA, 2 G GSM/GPRS võrgu ja GPS-satelliite , seda on võimalik leida ja jälgida kõik eesmärgid, mida kaugjuhtimise teel, SMS, mobiilne RAKENDUS ja veeb jälgimise tarkvara!
See võtab kõige arenenum tehnoloogia GPS ja LBS dual positsioneerimine . Pealegi, sisseehitatud võimas magnet , seda saab paigaldada väga lihtsalt ja tihedalt autode, veoautode ja iga target metallist liides.
Töö sagedus see seade on 3 G WCDMA(850/900/1900/2100) ja 2 G GSM (850/900/1800/1900 Mhz) , võib töötada täiesti ümber maailma! Funktsioonid :
1. GPS+LBS Dual Positsioneerimine Viisil : Kui gps signaal on hea, et seade leida kaudu gps-satelliit, kui ei ole, seade on leida kaudu LBS! All GPS asukoha režiim, mille täpsus on 5-10 meetrit, all LBS asukoha režiim, mille täpsus on 100-1000 meetrit!
2. Realtime Tracking : Te saate reaalajas jälgida seadme kohta google maps kaudu mobilephone, tahvelarvuti ja arvuti, ja minumum andmete üleslaadimine intervall on 10 sekundit!
3. Ajalugu Marsruudi Taasesitus : APP ja web server saab salvestada laadida andmed seadme kuni 6 kuud, siis saad taasesituse ajalugu marsruudi igal ajal! 4. Pikk ooteaeg : See on sisseehitatud 3.7 V 6000m Ah Li-ion aku, saab ooterežiimis kuni 70 päeva. 5. Võimas Magnet : See on sisseehitatud magnetid, super tugev, võimas magnet, saab väga lihtsalt paigaldada.
6. Veekindel : veekindluse tase, see seade on IP67, ta talub splash vett, kuid ei saa panna, vee all! 7. Eemalt Hääl Monitor : Saatke "Monitor+Parool," seadme esimene, siis seade omakorda monitor mode, nüüd, kui sa helistada, et SIM-kaardi number seadme, siis korja oma kõne automaatselt ja te saate jälgida hääl ümber seadme! 8. Lubatud kiiruse ületamise Alarm : See äratus töötab vaid pideva positsioneerimise režiim.Kui üksuse kiirus ei ületa kiirust sa presetted, siis saata sõnum "kiirus äratus!" admin number iga 5 minuti tagant. 9. Shake Alarm : Pärast sa ei värina alarm seade,pidage tracker on statsionaarne 5 minutit, siis see funktsioon hakkab tööle. See on saata SMS "andur häire!", et admin numbrit, kui üksus saada šokeeritud.
10. Liikumine Alarm : Kui osakute jääb liikumatult kohas, 10 minuti jooksul, saab kasutaja seadistada liikumise häire, mida see käsk "move+passord", siis juhul, kui seade kolis 500m saadab häire SMS Liikuda Alarm+Laius-ja pikkuskraad" volitatud number.
11. Aku tühjenemise Alarm : Kui backup aku, et seade on väiksem kui 20%, siis saadab häire teavet teie SMS-i ja APP!
12. Geofence : luua geofence jaoks tracker piirata oma liikumiste rajooni. Üksus saadab häire teave, et AVALDAJA ja veebiserver, kui ta läheb välja või saada selles piirkonnas. 13. Puhkeolekus :
* Magada, mida aeg-režiim : Pärast tegi see seade, tracker töötab ainult 5 minutit pärast seda, waked üles ja tagasi puhkerežiimi, GPS on välja lülitatud ja GSM on ehitustööde vähese tarbimise režiimi. SMS, kõne on võib wake up the tracker. * Magada, mida shock sensor režiim : Pärast kas see seade, kui see ei ole šokk, 5 minutit, tracker töötab all "une poolt šokk" režiim, GPS on välja lülitatud, GSM hakkab töötab väikese kütusekuluga. Vibratsioon, SMS, kõne on võib wake up the tracker.
14. Energia Säästmise Režiim : seade minna ooterežiimi kui ei ole vibratsiooni 3 minutit , see läheb töörežiim kui see tunne vibratsiooni
15. Eemalda Äratus : on anti-eemaldamise induktsiooni andur tagaküljel seade. Kui see hõlmas induktsiooni andur ei kata uuesti, seade saadab "Kaotada häireid!" admin number ja SOS number SMS-iga!
16. ELUAEGNE TASUTA WEB JÄLGIMISE TARKVARA JA MOBIILIRAKENDUSTE ! Spetsifikatsioon : * Päevasõidutulede : 115mm * 65mm * 5mm 2(4.51" * 2.

Tunnused

GPS type:
gps tracker
Eripära:
Veekindel
Mudeli Nimetus:
TK907A-3G
Aku Eluiga:
30 Tundi & Up
Brändi Nimi:
tkstar
Toote Suurus:
115mm x 65mm x 25mm
Ekraani Suurus:
Tehtud 2 Tolli
Gps-Mooduli:
Jah
Pinge:
12V
Läbi Võimu:
W
Töö Võrgu:
3G WCDMA(850/900/1900/2100Mhz) & 2G GSM(850/900/1800/1900Mhz)
GPS chipset:
U-Blox
GPS-i Täpsus:
5-10 meetrit
Backup Aku:
Laetav 3.7 V 6000mAh Li-ion aku, ooteaeg kuni 70 päeva
jälgimise tarkvara:
Eluaegne Tasuta Web Jälgimise Tarkvara ja mobiilirakenduste(iOS&Android)
Garantii aeg:
1 aasta
Põhiseadme Kaal:
175g
Veekindel Tase:
IP67
Magnet:
Sisseehitatud Võimas Magnet
Peamised funktsioonid:
Reaalajas jälgimise,Ajaloo marsruudi taasesitus,Hääl jälgida,Eemalda tähelepanelik.