.

7W 18V Polükristallilised PV päikesepaneel koos Alumiiniumist Raam, 36 Rakke,3.2 mm Karastatud Klaas,Kena Välimus,Hea Jõudluse

7W 18V Polükristallilised PV päikesepaneel koos Alumiiniumist Raam, 36 Rakke,3.2 mm Karastatud Klaas,Kena Välimus,Hea Jõudluse

€ 142.10

Kaupadest
Poes


7 W 18 V Polükristallilised PV päikesepaneel koos Alumiiniumist Raam, 36 Rakke, 3.2 mm Karastatud Klaas, Kena Välimus, Hea Jõudluse
MARS ROCK PÄIKESEENERGIA on maailma liider helioenergeetika ja on üle 30 aastane kogemus arendamine ja komponentide tootmiseks päikeseenergia rakendused.
MARS ROCK päikese polükristallilised moodulid on spetsiaalselt bothe katuse-ja maa-paigaldatud rakendusi. Tänu range sisemise kvaliteeditagamise standardid, kõik moodulid kasu erakordselt pikk kestvus, mis tulemusi maksimeerida profitablity. Polükristallilised rakkude jooksul iga moodul on sorteeritud eriti kitsas peformance tolerantsid, võimaldades seeläbi seeria ühendusi minimaalse erinevuse kahju.
Osa 1 Elektri Parameeter
1, Elektri iseloomulik Suurus 200 X300 X18mm Võimsus 7 W Imp(A) A 0.29 Vmp(V) 17-18 V Isc(A) 0.33 lenduvate orgaaniliste Ühendite(V) 20.5 V päikesepatareid Kokkuleppe 3*12 Kaal 0.8 kg Päikesepaneelide Kõrge energiatõhususe, klass, Polükristallilised 156x156mm(6x6inches) Mooduli Struktuur Alumiiniumist Raam/ Klaas/EVA/Päikesepaneelide/EVA/Backsheet/harukarp Karastatud Klaasi Paksus 3,2 mm Elektrilised Liigitus taotlemine A-Klassi harukarp IP65 4mm2 Juhtmed Pistiku MC4 ühilduv karkass Anodeeritud Alumiinium
2, Joonis
3 , Feature :
Topelt nõutud standard : MARS ROCK päikese katsed oma mooduleid, mis on kaks korda nii kaua, kui see on nõutud IEC.
Kõrge vastupidavus mehaaniliste koormuste : tahke anodeeritud alumiinium raam tagab hea torsional vastupanu. MARS ROCK Päikese polycrystaline moodulid on ka testitud äärmise laadimise presssure kohta 5,400 Pa - mis tähendab, et 550 kg ruutmeetri kohta ja rahustava turvalisuse taset oma investeeringuid.
Suure jõudlusega väljund : Kõik MARS ROCK Päikese moodulite hoidke positiivne hälve nende nominaalne võimsus hinnang. See tagab stabiilse kõrge energia väljundi ja kiire investeeringutasuvus.
Pikaajaline töökindlus : MARS ROCK Päikese pakub väljundvõimsus garantii 20 aastat ja toote garantii on viis aastat.
Suurendatud tagurpidi vool : MARS ROCK Päikese polycrystaline moodulitel on kõrge vastupidavus tagurpidi voolu, minimeerides juhtmestik kulud.
4, Kvaliteet ja Ohutus
1), 25-aastase ülekantav võimsus garantii
2), Range kvaliteedikontrolli meetng kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele
3), ISO9001 : 2000 (Quality Management System) sertifitseeritud tehased tootmine maailmatasemel tooted
4,) UL nimekirjad : ROHS, CE, IEC jne.
5, Garantii
1), vigadeta materjalide ja tootmismeetodi 10 aastat;
2), 25 aastat mooduli võimsus garantii : 90%/12 aastat; 80% 25/aastat.
Osa 2 -, Polü Päikesepaneelid Parameeter
Pakume 2,5 W-300 W Päikesepaneelid, mille pinge on 12 V-36 V!!!
Ka meil on võimalik teha vajalikud muudatused või innovatsiooni ühe kohandatud disain.
Siin palun leia parameetri 2,5 W-130 W Polü päikesepaneel, nagu allpool :
Osa 3 Kohta, Päikesepaneel,
A) Kuidas Päikesepaneel Toimib?
Põhimõtteliselt, päikesepaneelide luua elektrienergia muundamise teel päikesevalguse energiaks. Protsessi, kus see juhtub, on tuntud kui fotogalvaanilise efekti. "Photovoltaic" sisuliselt tähendab valguse elekter. Võib-olla olete märganud, et teatud väikesed seadmed, nagu solar-powered kalkulaator ei tööta pimedas, aga kui valgust on see töö just trahvi. See on näide, väike elektri generaatori sisse ehitatud igapäevaseks toote, mis kõik on tuttav. Paljud inimesed on nüüd valgustus üles oma õue või haljastus koos solar-powered garden tuled. Ja võib-olla olete näinud liikluskorralduse märgid ja valgustus-powered by päikeseenergia paneelid.
Tehtud kõige sagedamini, kasutades mineraali räni, päikesepatareid sisuliselt luua elektrienergia muundamise teel footonid valguse elektronideks. Kui "fotoelektriline efekt" tekib siis, kui footonid valguse päike lööb need rakud, energia osa imendub, räni, asendades elektronid, mis siis hakkab voolu.

Tunnused

is_customized:
Yes
Mudeli Number:
MR-TG7W18VP
Tüüp:
Päikese Generaator
Imp(A):
0.29 a
Vmp(V):
17-18V
Isc(A):
0.33 A
Lenduvate Orgaaniliste Ühendite(V):
20.5 V
Kaal:
0.8kg
PÄIKESEPANEELIDE:
Polükristallilised 156x156mm(6x6inches)
Mooduli Struktuur:
Alumiinium Raam/ Klaas/EVA/Päikesepaneelide/EVA/Backsheet/harukarp
Karastatud Klaasi Paksus:
3.2 mm
harukarp:
IP65
Maks. Võimsus:
7W