.

2W 18V Polükristallilised päikesepaneel koos Alumiiniumist Raam, Pikk Elutsükkel, Kõrge Efektiivsusega, Ilus Välimus, Hea Hind

2W 18V Polükristallilised päikesepaneel koos Alumiiniumist Raam, Pikk Elutsükkel, Kõrge Efektiivsusega, Ilus Välimus, Hea Hind

€ 43.04

Kaupadest
Poes


2 W 18 V Polükristallilised päikesepaneel koos Alumiiniumist Raam, Pikk Elutsükkel, Kõrge Efektiivsusega, Ilus Välimus, Hea Hind
MARS ROCK PÄIKESEENERGIA on maailma liider helioenergeetika ja on üle 30 aastane kogemus arendamine ja komponentide tootmiseks päikeseenergia rakendused.
MARS ROCK päikese polükristallilised moodulid on spetsiaalselt bothe katuse-ja maa-paigaldatud rakendusi. Tänu range sisemise kvaliteeditagamise standardid, kõik moodulid kasu erakordselt pikk kestvus, mis tulemusi maksimeerida profitablity. Polükristallilised rakkude jooksul iga moodul on sorteeritud eriti kitsas peformance tolerantsid, võimaldades seeläbi seeria ühendusi minimaalse erinevuse kahju.
Osa 1 Elektri Parameeter
1, Joonis
2, Elektri iseloomulik Suurus 150x115x18mm Võimsus 2 W Tööpinge 18 V Operationg praegune 0.11 A päikesepatareid Kõrge energiatõhususe, klass, Polükristallilised 156x156mm(6x6inches) päikesepatareid Kokkulepe, 2 X18=36 Mooduli Struktuur Alumiiniumist Raam/ Klaas/EVA/Päikesepaneelide/EVA/Backsheet/harukarp Kaal 0.81 kg Karastatud Klaasi Paksus 3,2 mm karkass Anodeeritud Alumiiniumist ühenduskarp IP65 Elektrilised Liigitus taotlemine A-Klassi Pistik MC4 ühilduvad Kaablid 4mm2 Garantii 80% võimsus on 25 aasta jooksul Sertifikaat CE, TUV, Ro HS, UL
3 , Feature :
Topelt nõutud standard : MARS ROCK päikese katsed oma mooduleid, mis on kaks korda nii kaua, kui see on nõutud IEC.
Kõrge vastupidavus mehaaniliste koormuste : tahke anodeeritud alumiinium raam tagab hea torsional vastupanu. MARS ROCK Päikese polycrystaline moodulid on ka testitud äärmise laadimise presssure kohta 5,400 Pa - mis tähendab, et 550 kg ruutmeetri kohta ja rahustava turvalisuse taset oma investeeringuid.
Suure jõudlusega väljund : Kõik MARS ROCK Päikese moodulite hoidke positiivne hälve nende nominaalne võimsus hinnang. See tagab stabiilse kõrge energia väljundi ja kiire investeeringutasuvus.
Pikaajaline töökindlus : MARS ROCK Päikese pakub väljundvõimsus garantii 20 aastat ja toote garantii on viis aastat.
Suurendatud tagurpidi vool : MARS ROCK Päikese polycrystaline moodulitel on kõrge vastupidavus tagurpidi voolu, minimeerides juhtmestik kulud.
4, Kvaliteet ja Ohutus
1), 25-aastase ülekantav võimsus garantii
2), Range kvaliteedikontrolli meetng kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele
3), ISO9001 : 2000 (Quality Management System) sertifitseeritud tehased tootmine maailmatasemel tooted
4,) UL nimekirjad : ROHS, CE, IEC jne.
5, Garantii
1), vigadeta materjalide ja tootmismeetodi 10 aastat;
2), 25 aastat mooduli võimsus garantii : 90%/12 aastat; 80% 25/aastat.
Osa 2 -, Polü Päikesepaneelid Parameeter
Pakume 2,5 W-300 W Päikesepaneelid, mille pinge on 12 V-36 V!!!
Ka meil on võimalik teha vajalikud muudatused või innovatsiooni ühe kohandatud disain.
Siin palun leia parameetri 2,5 W-130 W Polü päikesepaneel, nagu allpool :
Osa 3 Kohta, Päikesepaneel,
A) Kuidas Päikesepaneel Toimib?
Põhimõtteliselt, päikesepaneelide luua elektrienergia muundamise teel päikesevalguse energiaks. Protsessi, kus see juhtub, on tuntud kui fotogalvaanilise efekti. "Photovoltaic" sisuliselt tähendab valguse elekter. Võib-olla olete märganud, et teatud väikesed seadmed, nagu solar-powered kalkulaator ei tööta pimedas, aga kui valgust on see töö just trahvi. See on näide, väike elektri generaatori sisse ehitatud igapäevaseks toote, mis kõik on tuttav. Paljud inimesed on nüüd valgustus üles oma õue või haljastus koos solar-powered garden tuled. Ja võib-olla olete näinud liikluskorralduse märgid ja valgustus-powered by päikeseenergia paneelid.
Tehtud kõige sagedamini, kasutades mineraali räni, päikesepatareid sisuliselt luua elektrienergia muundamise teel footonid valguse elektronideks.

Tunnused

is_customized:
Yes
Mudeli Number:
MR-TG2W18VP
Tüüp:
Päikese Generaator
Tööpinge:
18V
Praegune Operationg:
0.11 A
Kaal:
around 0.81kg
Päikesepatareid:
Kõrge energiatõhususe, klass, Polükristallilised 156x156mm(6x6inches)
eri Rakkude Paigutus:
2X18=36
Mooduli Struktuur:
Alumiinium Raam/ Klaas/EVA/Päikesepaneelide/EVA/Backsheet/harukarp
Karastatud Klaasi Paksus:
3.2 mm
Raami Ehitus:
Anodeeritud Alumiinium
backsheet:
Blokeerib Niiskust ja Oksü Tõhusalt
Maks. Võimsus:
2W