.

65W 18V Mono Kristalliline Räni PV Päikeseenergia Moodul päikesesüsteemi koos CE, TUV, RoHS, UL, ISO Sertifikaadid, Reklaamida!!!

65W 18V Mono Kristalliline Räni PV Päikeseenergia Moodul päikesesüsteemi koos CE, TUV, RoHS, UL, ISO Sertifikaadid, Reklaamida!!!

€ 109.62

Kaupadest
Poes


65 W 18 V Mono Kristalliline Räni PV Päikeseenergia Moodul päikesesüsteemi koos CE, TUV, Ro HS, UL, ISO Sertifikaadid, Reklaamida!!!
Osa 1 Elektri Parameeter
1, Elektrilised omadused Solar Cell >=16%, klass, 125x125mm Monokristallilised Räni päikesepatareid Suurus 900*540mm päikesepatareid kokkulepe 36pcs (4*9) Võimsus 65 W Hinne Värv Kena ühtlane tumesinine Mooduli Struktuur Alumiiniumist Raam/Karastatud Klaas/EVA/päikesepatareid/EVA/Backsheet/harukarp Karastatud Klaasi Paksus 3,2 mm Elektrilised Liigitus taotlemine A-Klassi harukarp IP65 4mm2 Juhtmed Pistiku MC4 ühilduv karkass Anodeeritud Alumiinium, Hõbe 45mm töötemperatuur -40°C kuni +85°C Tolerants + /-5% Garantii 25 aastat väljundvõimsus garantii
2, Joonis
3, Feature :
1) High-tõhus päikeseenergia rakkude tagada kõrge tulemuslikkuse päikesepaneeli ja luua rohkem võimu all sama tingimus.
2) Keskmine võimsus PV moodulid on sees positiivne hälve.
3) 3.2 mm kõrge läbipaistev väike-rauast, karastatud klaas, EVA laminaat ja vesi-tõend TPT saagikus pika elu moodulid, samal ajal suurendades rakkude talitlust.
4) Stabiilne, raskeveokite anodeeritud alumiiniumist raamid, mugav paigaldus-juurdepääsu, suure tuule surve ja lume koormus.
5) Bypass dioodid, et vältida hot-spot mõju.
6) tagakülg raamid on varustatud äravoolu augud, et kõrvaldada oht, et vihma või lume vesi võib koguneda raami küna ja külmutada või isegi põlv raami külma hooaja.
7) 3 aastat garantiid PV moodul ja selle materjalid ja vastavad liitmikud, 90% väljund nimivõimsus pärast 10 aastat ja 80% väljund nimivõimsus pärast 25 aastat standardsetes katsetingimustes.
8) Täitma IEC61215 ja IEC 61730 standard.
9) mis on Toodetud süsteemne kvaliteedi kontrolli, mis hõlmab kõiki protsesse ja tegurid
4, Kvaliteet ja Ohutus
1), 25-aastase ülekantav võimsus garantii
2), Range kvaliteedikontrolli meetng kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele
3), ISO9001 : 2000 (Quality Management System) sertifitseeritud tehased tootmine maailmatasemel tooted
4,) UL nimekirjad : ROHS, CE, IEC jne.
5, Garantii
1), vigadeta materjalide ja tootmismeetodi 10 aastat;
2), 25 aastat mooduli võimsus garantii : 90%/12 aastat; 80% 25/aastat
6, Rakendused
1.Mis tahes suur või väike on-grid-ja off-grid päikeseenergia jaamad
2.Kaubandus/tööstushoone katuse-top süsteemid
3.Elamu katuse-top süsteemid
4.Mis tahes ärilise või tööstusliku maa mount süsteemid
5.Muud tööstuslike ja kaubanduslike rakenduste
Osa 2 Kohta, Päikesepaneel,
A) Kuidas Päikesepaneel Toimib?
Põhimõtteliselt, päikesepaneelide luua elektrienergia muundamise teel päikesevalguse energiaks. Protsessi, kus see juhtub, on tuntud kui fotogalvaanilise efekti. "Photovoltaic" sisuliselt tähendab valguse elekter. Võib-olla olete märganud, et teatud väikesed seadmed, nagu solar-powered kalkulaator ei tööta pimedas, aga kui valgust on see töö just trahvi. See on näide, väike elektri generaatori sisse ehitatud igapäevaseks toote, mis kõik on tuttav. Paljud inimesed on nüüd valgustus üles oma õue või haljastus koos solar-powered garden tuled. Ja võib-olla olete näinud liikluskorralduse märgid ja valgustus-powered by päikeseenergia paneelid.
Tehtud kõige sagedamini, kasutades mineraali räni, päikesepatareid sisuliselt luua elektrienergia muundamise teel footonid valguse elektronideks. Kui "fotoelektriline efekt" tekib siis, kui footonid valguse päike lööb need rakud, energia osa imendub, räni, asendades elektronid, mis siis hakkab voolu. Selleks, et kasutada selle voolu elektronid on kistud poolt tekitatud magnetvälja positiivselt ja negatiivselt laetud metallist kontaktid ülemise ja alumise lahtri. toodavad alalisvoolu või DC, elekter. Kasutades DC to AC inverter, alalisvool on ümber vahelduvvoolu või AC, mida saab seejärel kasutada, et võim elektriseadmed .

Tunnused

is_customized:
Yes
Mudeli Number:
MR-TG65W18VM
Tüüp:
Päikese Generaator
Lahtri Liik:
Vastu hinne 125x125 mono päikesepatareid, tõhususe>16%
Klaas:
Kõrge Edastamine, väike Rauast, Karastatud Klaasist 3,2 mm
Raam:
Anodeeritud Alumiinium, 12 Äravoolu Augud Raami
harukarp:
TÜV Sertifitseeritud, MC4-Liides
värv:
Kena ühtlane tume sinine
Mooduli Struktuur:
Alumiinium Raam/Klaas/EVA/päikesepatareid/EVA/Backsheet/harukarp
Karastatud Klaasi Paksus:
3.2 mm
Elektrilised Liigitus:
Taotluse A-Klassi
harukarp:
IP65
Garantii:
25 aastat väljundvõimsus garantii