.

Top Kvaliteetse SUUR JÕGI & HILL 3*1 täispuhutavad õhu matt jõusaal,täispuhutavad õhu pala tumbing müügiks

Top Kvaliteetse SUUR JÕGI & HILL 3*1 täispuhutavad õhu matt jõusaal,täispuhutavad õhu pala tumbing müügiks

€ 295.75

Kaupadest
Poes


Omadused :
1,Vastupidav 1000-Denier Double-Seina Kangast ja 3-Kihiline PVC. Õhu matid on gaasikindel ja vastupidav tänu täiustatud tootmise tehnoloogiat ja hea kvaliteediga materjalidest.
2, Vastu wire drawing töö sisemine,hea elastsusega, tugev, kandevõime on, ja ei ole kerge deformatsioon.
3 Sulgege ventiil disain, täielikult sulgeda ja lekke.
4,kõige olulisem eelis on täispuhutav õhu langema mats on see, et see on võimalik kokku voltida ja paljastama need kiiresti. Optimaalse õhu rõhk kõigis tingimustes, kuni 5psi.Võrreldes traditsioonilise vahu baasil matid, nad võtavad palju vähem ruumi, pärast deflating nii ladustamise ja transpordi muutunud üsna lihtne ja majandus.
5, Kõik liim osad kõik kasutada liimi liimimine, koorimine tugevus ja kõrge temperatuur, hüdrolüüs vastupanu, anti-ultraviolett-jõudlus on suurepärane, isegi päikese käes, stabiilsuse õhu ühendus osad on täielikult tagatud.
6, Materjali värvipüsivuse, riie värv nii kaua, nagu uus, spetsiaalne kulumiskindel kaks värvi kehahooldus, nii et kere vastupidav.
7, mis on Kohaldatavad kõigi-tase langema ja võistlustel korduv koolitus. Neid võib kasutada mitmel erineval viisil, nagu dance clubs -, eri liiki võimlemis harjutusi, kõrge-jõudluse koolitus, spordiklubides või Võimlemine Kõigile.
Täispuhutav meetod :
Kasutada eriline fänn, safety self-locking otsik inflatsioon, palun pange tähele, et inflatsiooni ei ole võimalik täielikult, nii et mitte paisutada ja põhjustada plahvatuse toote kahjustumist. Kui välistemperatuur on kõrgem kui 28 kraadi tingitud kõrge temperatuur teeb toote laiendamine, et vältida toote laienemine on täispuhutav vajalikuks vähendada inflatsiooni.
KKK :
K : Mida lisada tooteid?
A : See sisaldab täispuhutav ühik -, CE-või UL sertifitseeritud puhur/air pump, parandus komplekt, juhendamine, jne.
Q : Kuidas paigaldada inflatables?
A : see on väga lihtne paigaldada. Selge, oma maa (hoida ära kemikaale, terav/tuleohtlikud esemed), võtta inflatables ja puhur välja paketi, paljastama inflatables, siis ühenda puhur täispuhutav, lülitage elekter paisutada seda.
Q : Kuidas saata?
A : express
K : Kuidas puhastada inflatables?
A : Lihtsalt kasutage seepi ja vett. Ärge kasutage mis tahes tüüpi lahusteid.
K : Kuidas ma peaksin seda säilitada?
A : Hoidke seda kuivas kohas, eemal otsesest kokkupuutest kuuma päikese või külma ilmaga. Tühjenenud ja valtsitud tema kott, ta saab salvestada mis tahes väike ruum nagu kapis või garaaž. Oluline on meeles pidada, et veenduda, et see on täiesti kuiv enne pakkimist see ära, et sa ei pea lõpuks koos hallituse ja kopituse puhastada hiljem.
Q : Milline on garantii, et ma võiks olla?
A : 2 aastat garantii, et leevendada oma muret kvaliteet.
Toote info :
tootmise voolu :

Tunnused

värv:
Helehall
Brändi Nimi:
great river hill
Prop Valik:
Võimlemise Matt
Osakonna Nimetus:
Mehed
Mudeli Number:
3m x1m x10cm
Muster:
Võimlemine Püksid/Sokid
Tüüp:
sport-võimlemine, mati
Materjal:
drop stitch
Garantii:
2 aastat
värv:
hall taevas sinine
PAK:
1tk
Suurus:
3m x1m x10cm
pakage:
carton