.

Harja clamshell multifunktsionaalne desktop pesa/Kaabel threading auk desktop pesa/Peidetud desktop pesa: S-602 (kuld)

Harja clamshell multifunktsionaalne desktop pesa/Kaabel threading auk desktop pesa/Peidetud desktop pesa: S-602 (kuld)

24.50
€ 20.00 -18 %

Kaupadest
Poes


Tere tulemast minu poodi
Harja clamshell multifunktsionaalne desktop pesa/Kaabel threading auk desktop pesa/Peidetud desktop pesa harjatud Desktop pesa : S-602 (kuld)
Desktop varjatud pesa-seeria pakub kasutajatele stiilne, ilus desktop signaali ühenduvus lahendusi; kasutab See lihtne ja lihtne juurdepääs, kui me ühendage audio, video, arvuti, video -, võrgu -, telefoni -, elektri-ja muid liideseid, kerge vajutage peal connection box, harukarp vabastab kohe mehaaniline lukusti, liides kasti pind on sile ja vabaõhu-tugistruktuuri, täielikult tõestada ühendus liides pind pärast kasutamist lihtsalt vajutage õrnalt paneeli katta, mehaaniline lukustusseade kohe lukustada connection box; lukustatud connection box on kohakuti töölaud, kõik liidesed on osavalt peidetud, ilus ja puhas kasti ja õmblusteta desktop
Kallis,Palun andke meile sõnum tähele, mis värvi sa tahaksid osta . Nii et me saadame teile niipea, kui võimalik . Aitäh !
Harja clamshell multifunktsionaalne desktop pesa Model : TD-602 Funktsioonid : 1, joonis, paneel, eristada Ateena 2, peen töö, vastupidav 3, tõstke kaas üles vabaduse, sile sile, 4, ärge avage varjatud pesa, lihtne kasutada Värvus : harjatud kuld, harjatud hõbe, harjatud must Suurus : 266 L * 130 W MM Kasti Mõõdud : 252 L * 117 W * 75 kõrge-MM Ava suurus : 253 L * 118 W MM (Märkus : Augu, prevaleerib selline) Materjal : harjatud alumiiniumist, külmvaltsitud terase -, teabe-moodul, riistvara, pintslid, jne. Funktsioon Konfiguratsioon : 110 V-240 V kolm ühendage toide 110 V-240 V kolm ühendage toide 110 V-240 V kolm ühendage toide 110 V-240 V kolm ühendage toide, VGA, HDMI, XLR, dual võrk (võrgu saab kasutada ka telefoni) Käesoleva lõike ärge avage pesa embedded teenindusaegu, võid ainult katkesta lõng, õhuke külgedel done deal Clamshell desktop varjatud pesa-seeria pakub kasutajatele stiilne, ilus desktop ühenduvus lahendusi; kasutab See lihtne ja lihtne juurdepääs, kui me ühendage video, audio -, arvuti -, video -, võrgu -, telefoni -, elektri-ja muid liideseid, ettevaatlikult avada port katteplaat, ühenduskarbi, et täielikult tõendada ühendus liides pinda, pärast kasutada, on vaja ainult õrnalt pööra rippmenüüst port katteplaat; kate pärast link box kohakuti töölaud, kõik liidesed on geniaalne peidetud kasti nägu ilus ja puhas ja õmblusteta töölauale. Väljaspool piiri kaudu, 45 ° peeneks lõigatud ja poleeritud, lisaks väljanägemist rohkem kolme-mõõtmeline, see on rohkem selleks, et lisada ülim touch. Mitte kõik piiri Saab teha nii ettevaatlik ja hoolikas. Mesi, kui teile tõesti meeldib see toode, ja osta, palun andke meile sõnum ja ütle meile oma lemmik värv või mudel. Me laev teile niipea kui võimalik! Aitäh!

Tunnused

Standard:
UK Pistikuga, AU Pistik, Universal Plug
värv:
hõbedane, must, Kuldne
Pikendus Juhtme Pikkus:
Puudub
Taotlus:
Haigla -, Kaubandus -, Tööstus -, Elamu - / Üldotstarbelised
Toetust Kiire Laadimine:
No
Müügikohtade Arv:
2
Sünkroonse Parandamise Tehnoloogia:
No
Alam-kontroll-Lüliti:
No
USB koguvõimsus:
Desktop pesa
Ülekoormuse Kaitse:
No
USB-Portide Arv:
Puudub
Nimivool:
10
Pealüliti:
No
Mudeli Number:
Desktop pesa
Madalikule:
Mitte-Maandus
Surge Protector:
No
Ühe USB-Max Väljund:
Puudub
Tüüp:
Laiendus Pesa
Brändi Nimi:
TianDi Elektroonilise
WIFI:
No
Nimivõimsus:
2200W
Pinge:
AC 110V-240V
Taotlus:
kool
LAUA PESA Värv :
must / Hõbedane /Kuldne
Kasutamine:
Asukoht hotel mms room hotel Studio
Materjal :
Alumiinium Teavet riistvara moodul
Funktsiooni Kasutuselevõtu 1 :
110V-240V kolme-plug Universaalne toiteallikas
Funktsiooni Kasutuselevõtu 3 :
Kaabel-threading auk desktop pesa
Funktsiooni Kasutuselevõtu 4 :
Kaabel-threading auk desktop pesa
Funktsiooni Kasutuselevõtu 5:
Kaabel-threading auk desktop pesa
Saab valida pistik:
Tüüp:
Laua Pesa