.

DIYSECUR 4.3 HD Monitor Korter Video Ukse Telefon Video Intercom Uksekell Süsteemi 700 TVLine IR Kaamera Touch Võti 12 Familie

DIYSECUR 4.3 HD Monitor Korter Video Ukse Telefon Video Intercom Uksekell Süsteemi 700 TVLine IR Kaamera Touch Võti 12 Familie

576.56
€ 496.00 -14 %

Kaupadest
Poes


UUS Saabumise 4-Juhtmeline 4.3" Video Ukse Telefon Süsteem 12 -Korter
1 x Väljas Unit ja 12 x Siseruumides Monitorid
Miks On Vaja Video Ukse Telefon, Intercom Süsteem
Kirjeldus
Video ukse telefon on süsteem, mis võimaldab teil saada "kutsub" teie ees ukse või mõne muu ukse väljastpoolt oma hoone, mis võimaldab teil tegelikult näha, kes on väljaspool jaama ja räägi nendega. See lisab turvalisust ja meelerahu, et teie maja.
Objekti vaatate nüüd on meie uus saabumist video ukse telefon süsteemi 12 korterit/peredele kasutamiseks. Väline seade on kahe kõne nupud, millega saab helistada kaks maja eraldi. See on sisseehitatud 700tvl kaamera võimaldab näha, kes on ukse juures selgelt, sisse ehitatud IR sensor ja IR tuled suurendada öö arvates alumiiniumist välise kesta ka annab hea kaitse selle eest. Sise-ekraan on 4.3 tolline LCD värviline ekraan annab teile suurepärane vaade ja PMMA Paneel, ka teeb see näeb välja rohkem morden. Pealegi, ta on 4-juhtmeline süsteem, et paigaldamine ei ole raske, nii väljas üksus ning sise-ühik on plug-and-play-liides. See on suur süsteem, kodu-intercom ja turvalisus.
See toetab Handsfree 2-way Intercom, Sise-Seire -, Sise-Vabastades, Night Vision . See sisaldab 1 väline seade ja 12 siseruumides monitorid . Muide, pakume süsteem 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12 osakute korter. Kui teil on vaja, võtke julgelt meiega ühendust võtta qutotation.
Peamised Ülesanded Moodne Välimus ja Tasumata Video&Audio Tulemuslikkuse
Väline seade on alumiiniumist välise kesta parema kaitse. Sise-seade on heas korras, valget värvi ja PMMA paneel muuta see otsima rohkem elegantne ja pakkuda paremat lennukogemus. Stabiilne mikrofon ja kõlar pakkuda paremat Video&Audio tulemuslikkuse.
Handsfree Dual-way Intercom ja Siseruumides Järelevalve
Väline seade on kahe kõne nupud, vistor võib helistada eraldi tuba. Kui külastaja helisema kelluke, monitor aktiveerub ja näita pildi väljapoole, võtab vastuvõtja alla, siis näete, ja rääkige välja, aseta vastuvõtja tagasi, et see välja lülitada. Kui te ei vajuta mis tahes nuppu pärast vestlus on lõppenud. Kui keegi kõnele vastata, lülitub ekraan automaatselt välja pärast 60s. See toetab järelevalve funktsioon, vajutage järelevalve nuppu, saate näha väljaspool olukord.
Buit-in IR Tuled Night-vision, võimaldab vt selge pilt öösel
Väljas ühik manustab 6 tk IR tuled ja IR Sensor , IR andurit saab kontrollida ledid vastavalt valguse intensiivsust. Öösel või vähese valguse staatuse, IR-valgustus lülitub sisse automaatselt ja ekraanile ilmub must ja wihte pilt.
Kooskõlas Elektri-lukk ja sees Ava, hoida maja turvalisem
See uks telefoni saab tööd 12 V elektri-lukk, nii et saate ühendada elektrilise luku seda süsteemi. Selle funktsiooni, ei pea te minna uks avada uks oma külaliste, sa lihtsalt vaja vajutada lukustuse nuppu monitori. See toob kaasa suurt mugavust teie ja teie pere liikmed.
(Pange tähele, elektriline lukk allpool foto ei ole kaasas, kui seda vajate, võtke meiega ühendust)
Kui te EI kasuta lukk, saab ühendada väline seade otse, ilma täiendava toiteta. Kuid an NC strike lukk või magnet lukk, teil on vaja lisada täiendav 12 V toide moodul. Saame pakkuda selline toide moodul, elektri-lukk, pult ja exit nuppu, kui teil on vaja need komplektid, palun võtke meiega ühendust tsitaat.
Rohkem Detalis :
Rakendused
Selle korteri ukse telefoni süsteem on enamasti kasutatud 2-osaline korter või 2 peret maja, mis võimaldab vistor kõne eraldi tuba, otse.
Muud valikud
Pakume rohkem võimalusi siseruumides üksused ja väljas ühik (2, 3, 4, 6, 8, 10, 12 ühikut) . Kui teil on vaja, palun võtke meiega ühendust tsitaat mudel.
Tehnilised andmed :
Väljas Kaamera Mudel Nr 520 C-12 Night Vision 6 IR Valgus, nähtav jooksul 2 meetrit Visioon Nurk 90 lainurk Resolutsioon 700 TV Rida Pluss Kontrolli Automaatselt võimsustarve Ooterežiimis : 0.

Tunnused

Anduri Suurus(Tolli):
1/3
Mudeli Number:
V43E-520C-12
Brändi Nimi:
DIYSECUR
Sideliides:
Wired
Samrt Kodu Liides:
No
Juurdepääsu Kontroll:
Puudub
Vastates Režiim:
Pihuarvutite
võimsus:
AC 110V - 240V
IP Kaamera Liides:
No
Tehnoloogia:
Digitaalne
Tsooni Sisendit:
Puudub
Tüüp:
Intercom Süsteem
Suurus:
280 x 191 x 46mm
Kaamera Sensori tüüp:
CMOS
Vaatenurk (°):
90
Uksekell:
Jah
Paigaldamine:
Seinale
Ühenduse Meetod:
Wired
Ekraani Tüüp:
värv
Komplekti Konfiguratsioon:
Üks kuni Kaksteist Video Doorphone
Veekindel:
Jah
Materjal:
Plast
Kaamera:
Värvid
Ekraani Suurus(tolli):
4.3
võimsus:
AC 110V - 240V
Resolutsioon:
700 TVLine
Tüüp:
Video ukse telefon / uksekell / intercom
Päritolu:
shenzhen
is_customized:
Yes