.

DIYSECUR Elektriline Lukk 7 tolline Traadiga Video Ukse Telefon Uksekell Home Security Intercom Süsteem RFID Kaamera Valge

DIYSECUR Elektriline Lukk 7 tolline Traadiga Video Ukse Telefon Uksekell Home Security Intercom Süsteem RFID Kaamera Valge

100.72
€ 84.00 -17 %

Kaupadest
Poes


7" Video Ukse Telefon, Intercom Süsteem Keyfobs Vabastades 1 x Väljas Üksuse & 1 x Siseruumides Jälgida
Miks On Vaja Video Ukse Telefon, Intercom Süsteem
Kirjeldus
Video ukse telefon on süsteem, mis võimaldab teil saada "kutsub" teie ees ukse või mõne muu ukse väljastpoolt oma hoone, mis võimaldab teil tegelikult näha, kes on väljaspool jaama ja räägi nendega. See lisab turvalisust ja meelerahu, et teie maja.
Objekti vaatate nüüd on meie uus saabumist video ukse telefon süsteem. See on kena välimuse ja suurepärase jõudluse. Väljas üksus, 700tvl kaamera võimaldab teil selgelt näha, kes on ukse ees, sisseehitatud led tuled suurendada öö sõnul loo-raud-alumiinium paneel-ja veekindel kate annavad hea kaitse selle eest. Umbes siseruumides jälgida, 7" LCD värviline ekraan annab teile suurepärane vaade, valge värv näeb see välja rohkem moes . Pealegi, see on wire süsteemi paigaldamine ei ole raske, nii väljas üksus ning sise-ühik on plug-and-play-liides. See on suur süsteem, kodu-intercom ja turvalisus.
See toetab Vabad Dual-way Intercom, Sise-Seire -, Sise-Vabastades, Night Vision, Vaikne Režiim ja Keyfobs Vabastades . See sisaldab 1 väline seade ja 1 sise-üksus . Ta toetab Max 2 väljas üksused ja 6 siseruumides ühikut, kui teil on vaja rohkem kaamerad ja monitorid, palun võtke meiega ühendust. (2 väljas ühik kit, sa pead mutil ukse kontroller; 5 või 6 siseruumides üksuste komplekt, teil on vaja mutil jälgida amplifer.)
Peamised Ülesanded Moodne Välimus ja Tasumata Video&Audio Tulemuslikkuse
Väline seade on alumiiniumist paneel-ja veekindel kate parem kaitse, mis sobib väljaspool paigaldus. Sise-seade on heas korras, valge värv, samuti näeb see välja rohkem moes. Stabiilne mikrofon ja kõlar pakkuda paremat Video&Audio tulemuslikkuse.
Handsfree Dual-way Intercom ja Siseruumides Järelevalve
Kui külastaja helisema kelluke, monitor aktiveerub ja näita pilt välja, siis saab näha ja kuulda väljaspool. Vajutage vastamis-nuppu, siis saab rääkida väljaspool, vajutage vastamis-nuppu, et lülitada see välja. Kui te ei vajuta nuppu pärast vestlus on lõppenud. Kui keegi kõnele vastata, lülitub ekraan automaatselt välja pärast 60s. See toetab järelevalve funktsioon, vajutage järelevalve nuppu, saate näha ja kuulda väljaspool olukord.
Led Tuled Öösel-visioon, mis võimaldab teil näha värviline pilt öösel
Väljas ühik manustab 5 led-tuled , tuled siis sisse lülitada, kui kaamera on aktiveeritud (keegi vajutab call nuppu või vajutades ekraanil nuppu). See funktsioon võimaldab teil saab veel näha värviline pilt (Ei ole Must&Valge) öösel. See on suurepärane disain.
Kooskõlas Elektri-lukk ja sees Ava, hoida maja turvalisem
See uks telefoni saab tööd 12 V elektri-lukk, nii et saate ühendada elektrilise luku seda süsteemi. Selle funktsiooni, ei pea te minna uks avada uks oma külaliste, sa lihtsalt vaja vajutada lukustuse nuppu monitori. Pealegi, väljas ühik manustab RFID-kaardi lugeja, mis toetab vabastades poolt keyfobs. See töötab samuti juurdepääsu süsteemi. See toob kaasa suurt mugavust teie ja teie pere liikmed.
Elektriline Lukk : See on 12 V Elektriline Lukk Rim lock, unlock elektrooniliselt või käsitsi, paindlik lüliti, madala elektritarbimise. Selle Ukse Lukud sobivad erinevat tüüpi uksed. Kui polt ulatub välja, ukse saab lukustada tavaliselt
Kui te EI kasuta lukk, saab ühendada väline seade otse, ilma täiendava toiteta. Kuid an NC strike lukk või magnet lukk, teil on vaja lisada täiendav 12 V toide moodul. Saame pakkuda selline toide moodul, elektri-lukk, pult ja exit nuppu, kui teil on vaja need komplektid, palun võtke meiega ühendust tsitaat.
Rohkem Infot :
Rakendused
Selle korteri ukse telefoni süsteem on enamasti kasutatud 6 ühikut korter või 6 perede maja, mis võimaldab vistor kõne eraldi tuba, otse.

Tunnused

Anduri Suurus(Tolli):
1/3
Samrt Kodu Liides:
No
Sideliides:
Wired
Juurdepääsu Kontroll:
Induktiivne Kaart
Mudeli Number:
V70H-ID
Ekraani Suurus(tolli):
7
võimsus:
AC 110V - 240V
Vastates Režiim:
Hands-free
IP Kaamera Liides:
No
Tehnoloogia:
Digitaalne
Tsooni Sisendit:
Puudub
Tüüp:
Intercom Süsteem
Kaamera Sensori tüüp:
CMOS
Vaatenurk (°):
90
Uksekell:
Jah
Komplekti Konfiguratsioon:
Ühe video doorphone
Suurus:
228 x 114 x 20mm
Paigaldamine:
Seinale
Ühenduse Meetod:
Wired
Ekraani Tüüp:
värv
Veekindel:
Jah
Brändi Nimi:
DIYSECUR
Materjal:
Plast
Kaamera:
Värvid
võimsus:
AC 110V - 240V
Resolutsioon:
700TVLine