.

Geeetech Iduino LilyPad 168 Peamine Juhatuse Arduino

Geeetech Iduino LilyPad 168 Peamine Juhatuse Arduino

€ 4.83

Kaupadest
Poes


Kui Lily Pad iduino on mikrokontroller, juhatuse mõeldud kantavad seadmed ja e-tekstiili. See võib olla õmmeldud kangast ja samuti paigaldatud elektrivarustusele, sensorid ja aktuaatorid koos elektrit juhtivate lõng. Juhatuse põhineb ATmega168 V (low-power versioon ATmega168) (datasheet) või ATmega328 V (datasheet).
Hoiatus : Ärge lülitage Lily Pad iduino rohkem kui 5,5 volti, või ühendage toide tagurpidi tagasi : sa tapavad ta.Veelgi enam,Lily Pad iduino peaks ainult olema programmeeritud tarkvara versioone, 0010 või suurem. Saate programm see varasemate versioonidega, kuid kogu aeg seotud funktsioonid on välja lülitatud (kaks korda nii aeglane nagu nad peaksid olema).
Mikrokontrolleri
ATmega168 V
Tööpinge
2.7-5.5 V
Sisend Pinge
2.7-5.5 V
Digitaal I/O Viigud
14 (6 pakkuda PWM väljundit)
Analoogsisend Sõrmed
6
Alalisvool ühe I/O Pin
40 m A
Flash Mälu
16 KB (millest 2 KB kasutada bootloader)
SRAM
1 KB
EEPROM
512 baiti
Taktsagedus
8 MHz
Programmeerimine : Kui Lily Pad iduino võib olla programmeeritud iduino tarkvara. *Märkus*, et Lily Pad iduino peaks ainult olema programmeeritud tarkvara versioone, 0010 või suurem. Saate programm see varasemate versioonidega, kuid kogu aeg seotud funktsioonid on välja lülitatud (kaks korda nii aeglane nagu nad peaksid olema).
Kui ATmega168 V või ATmega328 V kohta iduino Lily Pad tuleb preburned koos bootloader, mis võimaldab teil laadida uut koodi, et seda iduino tarkvara. Saab ka mööda hiilida bootloader ja programmi ATmega kaudu ICSP (In-Circuit Serial Programming) päise; vaata need instructionsfor andmed.
Power : Lily Pad iduino saab toidet läbi USB või välise toitega.
Kui väline toiteallikas on kasutatud, see peaks andma vahel on 2,7 ja 5,5 volti. See võib tulla kas AC-to-DC adapter (seina-soolatüügas) või aku. Taas, ärge võimsus Lily Pad iduino rohkem kui 5,5 volti, või ühendage toide tagurpidi tagasi : sa tapavad ta.
Firmast
Meil on suur tootmisettevõte rühmade Hiinas, müüme kaudu Alibaba, seal on ainult eesmärk ,see on selleks, et paremini edendada meie tooteid, kõik meie firma tooted tarnitakse otse meie tehases, palun võtke meiega ühendust , loodan, et luua pikaajaline sõbralik ja vastastikuse koostöö suhted omavahel !
Kohaletoimetamise andmed
1. Standard shipping vedaja on e Packet või Hiina Post Air Mail jälgimise kood Ameerika Ühendriigid aadress, üldiselt tarneaeg jooksul 7-20 busienss päeva.
2. Väljaspool USA aadress, standard shipping vedaja on Hong Kong Post või Hiina Post Air Mail, Üldiselt tarneaeg jooksul 25-40 tööpäeva jooksul, välja arvatud juhul, muud erilist riikides.
3. Express shipping nagu DHL, Fedex, UPS, TNT on ka olemas, kui oled nõus maksma lisatasu.DHL on meie standard shipping vedaja Kiirendatud shipping,palun võtke meiega ühendust, kui soovite mõne muu vedajaga.
Müügitingimused
1. Tollimaksud ja maksud on ostja vastutus kõik nimekirjad.Palun kontrollige oma kohaliku tolliasutuse kui teil on mingeid kahtlusi.
2. Palun kinnita, teil on hakanud õige ja täieliku saateaadress siin.Te olete vastutav lisatasuta kui teie pakett tagastatud, sest vale aadress.Kui pakid tagasi, sest vale aadress,siis pead kandma lisakulusid shipping.
Võtke meiega ühendust
1.Meil on alati siin sinu jaoks,pakkudes sõbralik, põhjalik klienditeenindus igal sammul. Palun võtke ühendust meie müüja Kaubanduse kaudu ettevõtja või jätke teade, kui on kahtlusi ja probleeme.Me siiralt loodame, et meie punkt ja klienditeenindus võib anda sulle PARIM OSTU KOGEMUS Aliexpress.
2.Me usume, et miski ei saa lahendada probleeme, kuid suhtlemine. Palun pöörduge meie meeskonna esimene enne lahkumist kõik mitte-positiivne tagasiside kui teil on tunne, õnnetu siin ,me oleme vastutavad oma tellimuse lõpuni.

Tunnused

Mudeli Number:
LilyPad 168
Brändi Nimi:
GEEETECH
Demo Juhatuse Tüüp:
Muud
Protsessor Brändi:
Muud
ROM Võimsus:
Puudub