.

60*50cm pathmate juhuslik kivi, hallituse sillutis hallituse betooni hallituse,,tee jalgtee munakivisillutisega hallituse

60*50cm pathmate juhuslik kivi, hallituse sillutis hallituse betooni hallituse,,tee jalgtee munakivisillutisega hallituse

€ 42.00

Kaupadest
Poes


Tasuta Kohaletoimetamine pathmate betooni hallituse,pathmate juhuslik kivi, hallituse,pathmate kivi hallituse,tee jalgtee munakivisillutisega hallituse
Aed tee - on tee või piirkonda ehitatud kivid lihtne liikumine, samuti kaunistuseks haljastus. Aed rajad ühendada kõik lingid ja-objektid kokku ja rõhutavad kõik armu ja ilu oma aias. Kasutades erilist hallitusseened igaüks saab teha käsitsi aed tee oma maja. Ei ole vaja palgata spetsialistid, et kas nüüd alusel aed tee poolt kõigile! Lihtne kasutada - lihtsalt mix konkreetsed! See on raskeveokite hallitusseened - saab mesilaste kasutada 1500 korda !!! Seda saab kasutada, et muuta oma sõiduteele - tuleb lihtsalt 10-15cm baasi. Saate lisada värvi soovite. Valmistatud Hiinas.
Betoonist aed hallitusseened aitavad teil kaunistada oma koduses haljastus. See konkreetne aed hallitusseened kasutada raskeveokite plastist valuvormid, mis omakorda veidi eelnevalt segatud betoon valatakse betoonist aed hüppelauaks jaoks lihtsaim juurdepääsu võimalus oma aed. Hoida ilu ja tervist oma taimede abil aed hüppelauaks oma tee viisil.
Kuidas kasutada seda Konkreetset Teekattematerjalide Hallituse, et ehitada rajad :
Samm 1 :
Segatakse tsemendi veega, vastavalt paketi suunal. Kui see on valmis kasutamiseks, betooni on järjepidevus, kaerahelbed ja piisavalt paks, et hoidke seda all ääris, kui sa viil sinna koos kühveldada.
Samm 2 :
Täida teekattematerjalide hallituse, scooping betoon koos kühveldada ja veendudes, et täita iga ala.
Samm 3 :
Kasutades kummikindaid, levitada konkreetsete ümber hallitus, täites lüngad või madalaid punkte. Koputage hallituse käega, et kõrvaldada õhumulle.
Samm 4 :
Järgmised kontuurid hallituse, siledad läbi betooni, pühkides ära kõik liigse.
Samm 5 :
Võimaldab konkreetset määrata maksimaalselt viis minutit, seejärel eemalda ettevaatlikult vormida. Järgmise venitada, pöörake hallituse veerand-pööra ja koht selle kõrval teekattematerjalide just lõpetanud, hoida veidi, kui loote koole rada.
Samm 6 :
Pärast lastes betooni ravi üleöö, täitke praod ja mustuse pesu ära üleliigsed. Märg maa ümber äsja moodustatud sillutuskivid, et aidata neid lahendada.

Tunnused

Materjal:
SILLUTIS HALLITUSE
Laengu Ühik:
SILLUTIS HALLITUSE
Toote suurus:
60*50 cm
Toote nimetus:
SILLUTIS HALLITUSE