.

Kinkekarp Pakkimine 2 Barrelit 10g 40pcs Kalimantan Agarwood & 10g 37pcs India Sandlipuu Kepp Viiruk Tasuta Viiruk Omanik

Kinkekarp Pakkimine 2 Barrelit 10g 40pcs Kalimantan Agarwood & 10g 37pcs India Sandlipuu Kepp Viiruk Tasuta Viiruk Omanik

€ 14.70

Kaupadest
Poes

barrel barrel barrel 2.99 barrel
Vene ostjad palun anda oma täielik nimi! Täielik nimi on teie nimi + isa nimi + perekonnanimi.
Teadma Enne Kui Saad Osta :
Agarwood on kuuluvad vaigud, vürtsi, et see on parim, viiruk kõik vürtsi. Tavalisel temperatuuril, selle aroom on väga elegantne, kui hõõguvad, selle lõhn on nii lahe, muhe, kestev püsib.
Sandlipuu puu on semi-parasiitne taim, mis kasvab väga aeglaselt, tavaliselt võetakse aastakümnete, et olla kasulik. Nii saagikus on väga väike, eriti kallis. Sandlipuu taimed on peamiselt India, Tai, Indoneesia, Malaisia, Austraalia, Fidži ja teistes riikides, sest parimad on toodetud Indias. Oma gaasi saavad inimesed rahustav närve, keskendudes kestev aroom, väga lugupeetud religiooni. Nüüd, võib-olla sa küsid, et miks see on nii kallis. Oluline on öeldud kolm korda Hiinas : peamine tooraine on Kalimantan Agarwood & India Sandlipuu, ilma keemiliste lisatud. Peamine tooraine on Kalimantan Agarwood & India Sandlipuu, ilma keemiliste lisatud. Peamine tooraine on Kalimantan Agarwood & India Sandlipuu, ilma keemiliste lisatud. Toote Kirjeldus Peamine Koostisosa : Kalimantan Agarwood ja India Sandlipuu Net Kaal barrel viiruk : 10g Arv barrel viiruk : Agarwood 40 pulgad ja Sandlipuu 37 pulgad Pikkus kepp viiruk : Umbes 210 mm Läbimõõduga kepp viiruk : Umbes 1,5 mm Ajal põletada, on kepp viiruk : Umbes 40 minutit pakkeleht Anni Kastis : 1 tk Kepp Viiruk : 2 barrelit ( Kalimantan Agarwood & India Sandlipuu, viiruk) Mini Viiruk Omanik : 1 tk Kõik pildid on reaalsed fotod : Märkus about tarne :
Tarneaeg palju riik on tavaline 15 - 45 tööpäeva jooksul (Venemaa 15 - 60 päeva, Brasiilia 25-80 tööpäeva) jooksul, välja arvatud pühad.
Aga mis shipping mudeli te valite, Palun usaldage meid. Meil on valida parim shipping mudel ja saata välja punkt 2 päeva (välja arvatud pühadel) pärast makse kinnitamist. Saate paketi aega.
Sa peaksid tasuma tollimaksud on tolli ja selge tolli, kui on tariifid.
MÄRKUS :
KAHJU PAIGALDAMISE AJAL EI OLE MEIE KOHUSTUS, JA EI OLE HÕLMATUD GARANTII. PALUN KONTROLLI ÜHILDUVUST ENNE OSTU.
Tagasiside : Me teeme oma parima, et jätta teile kiire positiivne tagasiside näitab lugupidamist oma ostu. Kui mingil põhjusel on mingeid küsimusi meie toodete või meie teenuste palun pingutama, et jõuda, et me saaksime lahendada asja teile. Tagasiside on kõige olulisem vara Aliexpress, et müüja ja püüame olla täiuslik tagasisidet iga kliendi. Nii et kui midagi ei meeldi siis palun andke meile võimalus teha asju õigesti.

Tunnused

Kasutamine:
Lõhnad
DIY Tarvikud:
Puidutöötlemine
Materjal:
Agarwood
Suurus:
Length 21cm
is_customized:
Yes
Abrasiivseid Tera Suurused:
80
Mudeli Number:
Kalimantan kepp viiruk