.

Jaapani WIT TS-30 Jootmise Nippi Ülestõusmine Kleebi Regenereerimine abrasiivne, happevaba Täiendkoolitus Jootma Rauast Pea Puhas Koor

Jaapani WIT TS-30 Jootmise Nippi Ülestõusmine Kleebi Regenereerimine abrasiivne, happevaba Täiendkoolitus Jootma Rauast Pea Puhas Koor

€ 3.50

Kaupadest
Poes


Vene ostjad palun anda oma täielik nimi!
Vaimukus on tuntud brändi Jaapanis. Peamist mõju TS-30 jootmise vihje täiendkoolitus on : Eemaldamist must kiht jootmise otsa, ja siis uuesti tinning jootmise nippi, ulatudes jootmist nippi taaselustamise eesmärgil.
Nimi : Jaapan Wi T jootma rauast pea puhas koor Mudel : TS-30 ( Acid-free, Madala Suitsu ) GW : 20g Kuidas kasutada : 1. Kui temperatuur jootmise nippi reach-300 ° C ~360 ° C . 2. Lase jootmise otsa ja TS-30 taastada abrasiivseid hõõrdumise korduvalt. 3. Puhas jootma ots käsn. 4. Kui efekt ei ilmne, korrake samme 2-3 kuni sa saavutada soovitud tulemusi. Ettevaatust : Kui abrasiivseid jääb jootmise nippi, kui pehmejoodistamis -, abrasiiv on lisatud trükkplaat, mis on võimalik toota erosiooni ja kahju circuit board, palun eemaldage täiesti abrasiiv alates jootmise nippi pärast jootmise nippi taastamine. Kõik pildid on reaalsed fotod :
Märkus about tarne :
Kui valid "Free shipping" , see on Postitus, Tavalise Posti, see tähendab, et ei ole tracking number , saate te ei saada jälgimise teavet veebisaidilt. Aga sel viisil, see võib säästa teie raha. Kui valite Hiina Posti Tähitud lennuposti, Singapur Posti või Hongkong Post, siis on tähitud post, saad jälgimise teavet oma kaupade kohta. Siiski, sa peaksid maksma täiendavat tasu põhjustada Post Amet ei võta meid enam jälgimine teabega.
Tarneaeg palju riik on tavaline 15 - 45 tööpäeva jooksul (Venemaa 15 - 60 päeva, Brasiilia 25-80 tööpäeva) jooksul, välja arvatud pühad.
Normaalsetel tingimustel, pakett koos jälgimise numbri on kiirem kui ilma jälgimise numbri. Nii et teil on parem valida, Hiina Posti Tähitud lennuposti, Singapur Posti või Hongkong Post, i f peate järgima jälgimine teabega, või on veidi muretsema jälgimine teabega.
Kui tellite rohkem kui 5 tükki ühe tellimuse või tellimuse summa rohkem kui 30 me saadame selle kaudu Hiina Post, Singapur Posti või Hongkong Post (koos jälgimise numbri), sa ei pea maksma lisatasu.
Aga mis shipping mudeli te valite, Palun usaldage meid. Meil on valida parim shipping mudel ja saata välja punkt 2 päeva (välja arvatud pühadel) pärast makse kinnitamist. Saate paketi aega.
Sa peaksid tasuma tollimaksud on tolli ja selge tolli, kui on tariifid.
MÄRKUS :
KAHJU PAIGALDAMISE AJAL EI OLE MEIE KOHUSTUS, JA EI OLE HÕLMATUD GARANTII. PALUN KONTROLLI ÜHILDUVUST ENNE OSTU.
Tagasiside : Me teeme oma parima, et jätta teile kiire positiivne tagasiside näitab lugupidamist oma ostu. Kui mingil põhjusel on mingeid küsimusi meie toodete või meie teenuste palun pingutama, et jõuda, et me saaksime lahendada asja teile. Tagasiside on kõige olulisem vara Aliexpress, et müüja ja püüame olla täiuslik tagasisidet iga kliendi. Nii et kui midagi ei meeldi siis palun andke meile võimalus teha asju õigesti.

Tunnused

Mudeli Number:
TS-30
is_customized:
Yes
Kasutamine:
Täiendkoolitus
DIY Tarvikud:
Metallitöö
Materjal:
Kaltsiumfosfaadist ja Tina pulber
Abrasiivseid Tera Suurused:
kleebi