.

Toidud Printer &A4 suurus kohvi &kommid&šokolaadi&kook Printer Masin

Toidud Printer &A4 suurus kohvi &kommid&šokolaadi&kook Printer Masin

1323.00
€ 1257.00 -5 %

Kaupadest
Poes


Toidud, trükkimine, digitaalne kastiga printer söödav tindiga saab printida, kõik tüüpi toidu, näiteks coffeee, kook, šokolaad, piim jne.Iga element võib olla trükitud ainulaadse üks värvikas photoes
See on meie update üks baasi Epson L800 printer ja 6 värvi , see saab printida 1-6cups kohvi üks kord , ainult kord, umbes 2 minutiliste .
See on lihtne kasutada see masin. Lihtsalt tavaline töötajad võivad töötada seda ka pärast lühiajalist koolitust.Vahetu kujutise trükkimine.Odav trükkimise pilt, vähem protseduurid tootmise.Stabiilne trükkimise tehnoloogia, see on hea nummerdatud teemad või sobivat .
D kõrvad, palun võtta mõned minutid lugeda järgmised teated enne ostu seda.
1.Meil on juba kaheksa aasta kogemus toota avatava printer ja müük tuhandeid ühikuid igal aastal, ka okupeeritud väga rikas kogemus tootmise tehnoloogia.
2. Me laev meie masin 100% test, see võib töötada suurepäraselt. Kui kaup oli mõjutanud protsessi transport, mis tehtud see oli probleem, Või muu olukord, mis on müüjad , siis ei saa seda parandada ,saame laeva, mida ÜKS UUS masin, purunenud üks ka ei pea laev meile . Protsess, kuidas asendada uue masina ,pls võtke meiega detail .Siiski, mees-tehtud kahju, kahju manteltorustatud mitte-tavapärase kasutamise ja jõudu , et me ei suuda taluda, et laeva uus masin.
3. Avatava printer saab lisada eco solvent ink või tekstiilist tindiga, vaid kaks liiki tint segu on oht, et trükipea valguda, kui te kasutate üks masin täitke kahte tüüpi tinti, siis peab olema kaks trükipea asendada (teade : kogenematust isik asendada trükipea võib-olla teha selle kaabli pistik katki siis viia oht läbi põleda peamine juhatuse ja trükipea )
4. Miks klient sai masin on natuke tint jälg sees masin ( iga masin meil tuleb katsetada tint enne saatmist, nii et see on natuke trükivärvi jäljed iga testitud masin , Aga meil lubas, et me ainult müüa uus masin kunagi teine masin ,iga masin on hoolikalt testitud tooted)
5.Palun loe juhendit ja ettevaatusabinõud enne kasutamist, kui te ei tea, kuidas seda installida, palun võtke meiega, me vastame teile aega, ärge paigaldage masin ise valet meetodit, kui ei ole, oleme võitnud?t eest põhines see masin inimtegevusest katki
6.Pakume 12 kuud garantii, et kogu masin välja arvatud tarbitav prindi pea , kassett , samuti WHOLELIFE tehnilist abi , kui teil on mõni probleem, saate täita ,anname teile professionaalset juhend .
7. Kastiga printer on erinevate teiste tööstusharudega masin, kui müüakse klient kasutada ja mitte-masin kvaliteedi probleemid või mõni vabandus, et taotluse tagasi , me ei anna tagasi teenindus
8.selleks et teha tollivormistuse palju lihtne ja kiire( tavaliselt,kui koguväärtus on väiksem kui kliirens on väga kiire, see, kuidas te saate kaup kiire liiga palju), samuti saate maksta vähem maksu (kõik impordimaksu on ostja vastutus) madalam väärtus arve, nii et soovitame mu kallis ostja tehkem arvet madalam väärtus, ja teatab meile, kui palju väärtust sa tahaksid näitas kohta arve, kui paned järjekorda.mida?s rohkem avatava printer on tundlik sõnu Hiina toll , kursi kontrolli masin on suurem , nii et me tahaks muuta teise nimi "soojuse vajutage" sätestatud arve laev kauba , loodan, et minu kallis klient aru, aitäh .
9.Import maksud ei kuulu meie kauba hind või postikulud. Kõik need lõiv tuleb tasuda mida teile, palun kontrollige, kas teie riigis?s tollil kindlaks teha, mida need täiendavad kulud, mis tehakse enne pakkumise või ostu
10.Siis me laeva välja oma järjestust 1-3days kui teie makse on kinnitatud, mida Ali Express. P. S., et kaitsta nii ostjad ja müüjad, Ali Express vaja 8-24 tundi, et kontrollida, kas makse.
11.Palun lugege eespool teade punkte enne ostu, nõus, et ülaltoodud andmed ja tingimused, siis osta, soovime teile on õnnelik shopping !
.

Tunnused

Brändi Nimi:
ZINGYMIGHT
Mudeli Number:
Muu-jet210D5
Värvi Printimine Kiirus:
64sec. eest A4 formaadis trükkimiseks