.

hulgi-3D-printeri otsene ekstruuderis jaoks Reprap J-head 1.75 mm hõõgniit,0,3 mm/0.4 mm/0,5 mm otsik koos termistoriga kaabel

hulgi-3D-printeri otsene ekstruuderis jaoks Reprap J-head 1.75 mm hõõgniit,0,3 mm/0.4 mm/0,5 mm otsik koos termistoriga kaabel

9.09
€ 9.00 -1 %

Kaupadest
Poes


3 D-printer osade poest pakume igasugu 3 D printer tarvikud, kui teil on vaja mingi asi, et ei näita meie poest, võtke meiega ühendust, me teeme seda teie eest. Kui soovid osta rohkem , võtke meiega ühendust, et saada rohkem allahindlus! 3 D-printer tarvikud :
otsene ekstruuderis jaoks 1.75 mm hõõgniit on 3 mudelit otsik, 0,3 mm, 0.4 mm ja 0,5 mm. palun öelge meile, millist sa tahad, kui sa seda osta.
Rohkem pilte
Kohandatud kliirens : 1. Imporditollimaksude / maksud / tasud ei ole hinna sees. Need tasud on välja müüja kontrolli. 2. Kui te keeldute ja tagasi maatükk, sest custom tulumaksu , siis peaks olema eest kõik maksud, mis on põhjustatud selle, Me tavaliselt hinnatakse vähem tollideklaratsiooni märgistuse, nii et sa ei pea maksma maksud maksta vähem makse. 3. Kui teil on mingeid erilisi taotluse kohta tunnistada väärtus pls võtke palun meiega ühendust.
Vedu : 1. Kui ei ole saanud pakett aeg,siis ärge avage vaidluste ilma igasuguse kontakti. Võtke meiega ühendust esimesena. Me saadame teile uue ühe või teha täies ulatuses tagasi. 2. Veenduge, et teie aadress on õige.te vastutate kõigi tasude põhjustatud vale laevandus teavet. 3. Serveri Valdkonnas on vaja Lisada kui shipping company on DHL/Fedex/UPS, või me valime muud express shipping nagu EMS/e-EMS ourself;
Tagasiside & After-sales service 1. Kui leiate, et seal on mingi probleem, võtke meiega palun ühendust enne kui sa lahkud tagasiside. Usaldage MEID, me saame käsitleda kõiki probleem igal ajal. 2. Jättes negatiivset tagasisidet ei saa lahendada mingi probleem. 3. Kui kinnitada, et õigel ajal ja anna meile 5 tähte tagasisidet, me premeerib teid 2 -10kui paned uue, et järgmine kord.
Garantii 1. 12 kuud Garantii ajal puudusega objektid (välja arvatud esemed, kahjustatud ja/või väärkasutuse pärast selle kättesaamist). Tarvikud tulevad koos 3-kuulise garantii. 2. Puudusega objektid tuleb deklareerida ja tagasi originaal pakendis. Ütle, mis viga on, ja anna meile oma tellimuse number. 3. Te nõustute, et kõik eespool loetletud poliitika tellimisel aliexpress!
Tagastama & Tagastab 1. Teil on 7 päeva meiega ühendust ja 30 päeva tagasi alates kuupäevast, mil see saadi. Laevanduse kulud kannab nii müüja kui ka ostja poole. Kui see punkt on teie käsutuses enam kui 7 päeva, siis loetakse seda kasutada ja me ei saa anda teile tagastamist või asendamist . 2. Kõik tagastatud teemad peaks olema originaal packag ja sa shoud annavad meile shipping jälgimise numbri. 3. Maksame täie raha laekumisel element, originaal seisukorras ja packag kõik osad ja tarvikud kaasas.

Tunnused

Brändi Nimi:
3DSWAY
Mudeli Number:
160112-1KD
Toote Tüüp:
J-juhataja